צ'רלי אבוטבול (צילום: חדשות 2)
צ'רלי אבוטבול. ארכיון | צילום: חדשות 2

ביצוע שוד, אחזקת אמצעי לחימה וכליאת שווא - אלו הן החשדות שהובילו למעצרו של עוזי לביא - יד ימינו של העבריין צ'רלי אבוטבול שמשמש גם כאיש הכספים בארגון הפשע של המשפחה.

שוטרי היחידה לחקירת פשעים בינלאומיים עצרו אתמול את לביא והיום הוא צפוי להגיע לבית משפט השלום בראשון לציון בליווי עורכת דינו רויטל סוויד, כדי לדון בהארכת מעצרו. על פי החשד, לביא ואנשיו חטפו איש עסקים אמריקני ואיימו עליו בנשק.

אוגוסט: אבוטבול נעצר בחשד לניסיון חיסול

על פניו, נראה שאין קשר בין מעצרו של לביא לבין החשדות נגד אבוטבול וארבעה מאנשיו - שהובילו למעצרם בחודש אוגוסט האחרון בחשד לניסיון רצח של אייל סופר - המקורב למשפחת קראג'ה היריבה של האבוטבולים. החמישה נעצרו בתחילת חודש אוגוסט, בחשד שהיו בדרכם למבצע חיסול. שלושה מהם נעצרו בפעילות של בלשי היחידה לחקירת פשעים בינלאומיים. להערכת הבלשים השליחים היו בדרכם לחסל את אותו אייל סופר.

החמישה שנתפסו הם צ'רלי אבוטבול, אבי אורמן, יניב שער, גיל כהן, מאור אוחיון, שנעצרו בחשד לקשירת קשר לפשע, ניסיון לרצח, החזקת אמל"ח, זיוף סימני רכב וגניבת רכב.

שלושת החשודים נתפסו כשברשותם כלי נשק ומסיכות. בעקבות לכידתם, נעצרו גם צ'רלי אבוטבול, מבכירי משפחת הפשע, שנפצע לפני כשנתיים בניסיון התנקשות באזור התעשייה של נתניה ומאוחר יותר נעצר מאור אוחיון - חבר נוסף בארגון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק