חזר במהרה לטלוויזיה. שרון גל (צילום: חדשות 2)
נחקר באזהרה. שרון גל, ארכיון | צילום: חדשות 2

העיתונאי שרון גל, מגיש לילה כלכלי בערוץ 10 לשעבר, נחקר היום (ג') בשעות אחר הצהריים במשרדי יחידת להב 433 של המשטרה בחשד להטרדה מינית. גל נחקר באזהרה במשך כחמש שעות, ושוחרר בתום חקירתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"עד עכשיו האמנתי בכל לבי שהסאגה הזאת תהיה מאחוריי תוך זמן קצר - עכשיו אני בטוח בכך", אמר גל לחדשות 2 Online בתום חקירתו. "אחרי מסע הכפשות נוראי שפגע בי ובמשפחתי, בכלל זה ילדיי הקטנים, מתברר שעובד שפוטר לפני כמה שנים ניצל את ההזדמנות על רקע עזיבתי המתוקשרת את ערוץ 10 וטען שחש פגוע מאמירה שלי בעת בילוי במועדון. אני רגוע ובטוח שהאמת תנצח".

גם בעבר, בריאיון בלעדי לאולפן שישי, הכחיש גל את החשדות המיוחסים לו מכל וכל. "כל הטענות הן קשקושים", אמר גל לדני קושמרו. "אמרו עליי הרבה דברים - שלפעמים יש לי פתיל קצר, שאני קצת מופרע, כל מיני דברים מהסוג הזה, ויש בזה משהו. אבל בחיים שלי לא הטרדתי אף אחד ואף אחת מינית. מעולם לא, וזאת עובדה. האמת חזקה מהכל".

"התקופה היא לא קלה, זה פשוט סיוט", המשיך גל. "אני אשקר אם אני אגיד שאין רגעי שבירה, אבל אני אדם חזק וענייני, ואני חושב שצריך לפתור את זה בצורה עניינית".

לחדשות 2 נודע כי התלונה שהוגשה בעניינו של גל כללה עדות שמיעה של אדם שלא חווה בעצמו הטרדה מינית. המתלונן סיפר אז להנהלת חדשות 10 ששמע על הטרדות ועל אווירה קשה, רווית אמירות מיניות שאין להן מקום בסביבת עבודה, מצידו של גל.

מסתמן: כתב אישום נגד עמנואל רוזן

לפני כחודש פורסם בחדשות 2 אודות התקדמות חקירתו של עיתונאי אחר, עמנואל רוזן. על פי המסתמן, ההחלטה המתגבשת ביחידה המרכזית לחקירות הונאה היא להמליץ להעמיד את רוזן לדין בשלושה מקרים של הטרדה מינית. עם זאת, ישנו חשד למקרה רביעי של מעשה מגונה המוגדר "גבולי".

פרקליטיו של רוזן, עורכי הדין ליאור אפשטיין וירון לונדון, מסרו בתגובה: "האם זו המפלצת שהטרידה במשך 10 שנים כל מי שבא עמו במגע - כך על פי הפרסומים שליוו את תחילת הפרשה? מדובר בניסיון לגרד מתחתית התחתית של החבית אירועים שיתבררו כלא פליליים לחלוטין".