נדמה שזה הפך כבר לשגרה: תאונת "פגע וברח" קטלנית התרחשה הבוקר בעיר רחובות. גבר בשנות ה-60 לחייו נהרג מפגיעת מכונית בצומת הרחובות הרצל והאמוראים בעיר. הנהג החשוד בדריסה ובת זוגו, צעירים כבני 20, אותרו ישנים במיטה לאחר מצוד משטרתי, נעצרו והועברו לבדיקות בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים כשתהיה התפתחות בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה אירעה סמוך לשעה שש בבוקר והודות לחקירה מהירה החשודים בדריסה נעצרו כעבור כשעה. "החשודים עברו בדיקת שכרות, אולם החקירה עדיין בשלבים ראשונים לכן קשה לומר פרטים נוספים על החשדות נגדם", אמר לחדשות 2 קצין אגף התנועה במשטרת השפלה, רפ"ק שי מזרחי. "בשלב זה הם לא משתפים פעולה עם החוקרים והחליטו לשמור על זכות השתיקה".

הנהג הדורס וזוגתו אותרו ישנים במיטה

להערכת בוחני אגף התנועה של המשטרה שהגיעו לזירת התאונה, נראה כי ההרוג חצה את הכביש שלא במעבר חצייה ונפגע מרכב חולף בצבע לבן, שנהגו המשיך בנסיעה ולא עצר להגיש עזרה לפצוע. צוות מד"א שהוזעק למקום ניסה לבצע בו החייאה אולם נאלץ לקבוע את מותו במקום.

כוחות גדולים של משטרה פתחו בסריקות אחר הרכב הפוגע, ואיתרו אותו כעבור כשעה באחת מסמטאות רחובות. על הרכב אותרו סימנים ברורים של פגיעה והשמשה הקדמית שלו מנופצת. חוקרי המשטרה ערכו מצוד אחר הנהג, ולבסוף איתרו אותו במיטתו כשהוא ישן שנת ישרים עם בת זוגו, שהייתה עימו ברכב. 

השניים, צעירים כבני 19-20, נעצרו ונלקחו מיד לבדיקות בבית החולים, כשמצבם מוגדר קל מאד. בשלב זה הם מכחישים כל מעורבות בתאונה, אולם במשטרה מדגישים כי החקירה נמצאת בשלבים ראשוניים בלבד.

הרוג נוסף בתאונה בדרום

בשעות הלילה נהרג נהג מכונית פרטית סמוך לצומת שוקת בדרום כשהתנגש חזיתית במשאית. מההערכה הראשונית של המשטרה עולה כי הנהג איבד שליטה על הרכב, סטה מנתיבו לנתיב הנגדי והתנגש במשאית שבאה ממול. נהג המשאית נפצע קל.

ועוד הבוקר - ארבעה פצועים נוספים בתאונה אחרת בצפון. שני כלי רכב פרטיים התנגשו בכביש 71, בין שדה נחום לבית שאן. צוותי מד"א פינו מזירת התאונה 4 פצועים, בהם אחד קשה, אחד בינוני ושניים במצב קל. הכביש נחסם לתנועה לשני הכיוונים.