צעיר בן 20 מטירה נעצר הלילה בחשד שגנב את רכבה של תושבת נתניה, בת 35. על פי החשד, עצרה הצעירה לחשוד והציעה לו טרמפ, אך זה נכנס לרכבה, הורה לה לנסוע מספר קילומטרים וגירש אותה מהרכב. לאחר מעצרו גילו השוטרים כי הוא היה שיכור.

הבוקר, סמוך לשעה 5:30 בבוקר, התקבל דיווח על גניבת רכב בצומת עלייה בכפר סבא. על פי דיווחה של הצעירה סימן לה הצעיר לעצור. מאחר שלדבריה היא חשבה כי הצעיר מחפש הסעה, היא עצרה והזמינה אותו לעלות לרכבה.

לאחר שנכנס לרכבה הורה לה הצעיר לנסוע מעט ובצומת שדה וורבורג פקד עליה לעצור בסמוך לתחנת אוטובוס על כביש לכיוון טירה וגירש אותה מחוץ לרכב בצעקות בערבית. לדברי הצעירה, היה הצעיר בגילופין בעת האירוע. כמו כן, בעת שברחה מרכבה טענה המותקפת שהבחינה כי בידו של החשוד מצוי חפץ חד.

הצעירה התבשרה במשטרה שרכבה אותר

הילדים ננטשו בכביש המהיר. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
המותקפת חשבה כי הצעיר בסך הכל מחפש טרמפ - ורכבה נגנב. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

ניידות של משטרת כפר סבא שהוזעקו לאזור ביצעו סריקות באזור טירה ובסופן איתרו את הרכב בכביש הראשי של העיר. במקום התפתח מרדף רגלי אחר החשוד שבסופו נתפס. בבדיקה נמצא כי הצעיר אכן היה שיכור בעת ביצוע המעשה.

"אחרי שקיבלנו את ההתרעה נכנסו לטירה עם רכב הסיור והתחלנו לסרוק את כל העיר", אמר לחדשות 2 באינטרנט רס"ר ראובן סוויד ממשטרת כפר סבא. "לאחר זמן קצר איתרנו את הרכב המדובר והחל מרדף קצר", הוסיף רס"ר סוויד.

למרבה המזל לא נפגעה המותקפת בתקרית והתבשרה לשמחתה במהלך עדותה בתחנת המשטרה כי רכבה אותר. ביום ראשון יובא החשוד במעשה לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא.