שתילי מריחואנה בנתניה
מריחואנה במקום בזיליקום. הסמים בגינה בנת | צילום: חדשות 2

כבר שלושה ימים שנירה (שם בדוי) מנתניה מסתובבת בתחושת תסכול. ביום חמישי האחרון היא גילתה חמישה שתילי מריחואנה בגינת הבניין בו היא מתגוררת, אבל מאז, למרות מספר שיחות למשטרה בהן ביקשה לסלק את הסמים מהמקום - כלום לא קרה.

"זה פשוט מתסכל", זועמת נירה, שגילתה את שתילי המריחואנה במקרה מסתתרים מאחורי שיחי פסיפלורה בגינה השכונתית. "באתי להאכיל את החתולים ואז חשכו עיניי", היא משחזרת, "לא עציץ אחד, אלא חמישה עציצים גדולים".

נירה מספרת כי התקשרה למשטרה, שם אמרו לה כי בכוונתם לשלוח למקום ניידת. "אבל אף אחד לא הגיע", היא טוענת. "מאוחר יותר התקשרו לברר פרטים ואמרו ששוב ישלחו מישהו, אבל איש לא בא".

"הבית שלנו יהפוך למוקד למסוממים"

בשעות הלילה התעוררה נירה בגלל רעשים חשודים בגינה. היא הזעיקה שוב את המשטרה, שם, כך היא מספרת, אמרו לה להמתין למחר. גם למחרת לא הגיעו אנשי החוק לטפל בבעיה. מבדיקת חדשות 2 באינטרנט עולה כי גם היום, שלושה ימים אחרי, שתילי המריחואנה עדיין בגינה.

"גרים בבניין הזה קשישים וילדים וזה מפחיד", אומרת נירה בתסכול. "אנחנו רוצים לחיות בשקט, בלי חשש שיסתובבו כאן אנשים מפוקפקים. לא רוצים שחס וחלילה הבית שלנו יהפוך מוקד עלייה לרגל למסוממים".

ממשטרת נתניה נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי לא ידוע להם על תלונה שהוגשה לתחנה. טרם התקבלה תגובה לשאלה אם נעשתה פנייה למוקד המשטרה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק