"רודפים אותי. כל מה שיש באים לאורן אברהם" - כך טוען היום אברהם, האסיר שנחשד שאיים על מנהלת משק הבית לשעבר של שרה נתניהו, ליליאן פרץ. כשהגיע היום החשוד לבית משפט השלום בחיפה הוא מיהר לדבר עם התקשורת והסביר כי הוא אינו מכיר כלל את משפחת נתניהו ואין לו כל קשר עימם.

אורן אברהם מוחזק בכלא הדרים כבר 10 שנים, ונעצר הבוקר לאחר שעל פי החשד התקשר ממכשיר הטלפון הציבורי באגף שלו בכלא, ובאמצעות כרטיס חיוג ודרך מרכזייה בינלאומית התקשר לליליאן פרץ, איים עליה והזדהה כתומך של שרה נתניהו.

"אני לא רוצה להגיד שחושבים שאולי אני מקורב לשרה נתניהו ולמשפחת נתניהו. אני לא מכיר אותם חוץ מזה שהוא ראש הממשלה שלנו", מתוודה אברהם. ולמרות שמדובר באסיר ובמוגבל, אברהם זכה מזמן לכינוי "המטריד הלאומי" לאחר סדרת הטרדות לאישי ציבור מאחוריהן עמד.

הזמין 40 מגשי פיצה לנתניהו

באמצעות אותו טלפון ציבורי באגף השיג מספרי כרטיסי אשראי, פרטים חסויים מהמשטרה, הודיע לפואד בן אליעזר להתקשר למפכ"ל המשטרה ודרש מדליה איציק לצלצל לשר בניזרי. לאברהם גם הייתה התקלות קודמת עם נתניהו כשדאג לפנק את בכירי הלשכה על חשבון כרטיס האשראי של אחד מהם והזמין על חשבונו 40 מגשי פיצה.

בשנת 2005 הסביר אברהם בראיון שהעניק לחדשות 2 כיצד ביצע את ההטרדות החוזרות ונשנות. "לצלצל לויזה ולהגיד להם שאתה רוצה לבדוק את החיוב של השני בחודש ואתה לא זוכר את מספר הכרטיס. מביאים לך את ארבע הספרות האחרונות", הסביר אברהם ללא כל חשש.

היום סיפרה פרץ  לחדשות 2 כי היא רגועה הרבה יותר לאחר שנעצר החשוד, ובנוסף מתברר כי ככל הנראה לא היה איום ממשי על חייה של פרץ, אלא רק מטרידן שרצה לחזור לכותרות.

איומים על ילדיה של פרץ

ביום שני האחרון התלוננה פרץ במשטרת חדרה כי קיבלה על חיי ארבעת ילדיהם. בעלה סיפר לחוקרים כי אלמוני התקשר לבית המשפחה, ככל הנראה מטלפון ציבורי, והשמיע באוזניו אולטימטום ברור. "אשתך לא הבינה את הרמז", הדגיש האלמוני. "אם תוך 12 שעות לא תדאג שהתביעה שהגישה תבוטל - נרצח את ילדיכם".

פרקליטה של ליליאן פרץ עו"ד אסף שרעף אמר הבוקר ברשת ב': "שוחחתי איתה הבוקר ומצב רוחה בהחלט השתפר". עו"ד שרעף בירך על העבודה המהירה והיעילה שביצעה המשטרה בחקירת המקרה. "עברו על ליליאן ימים לא קלים, היו לה נדודי שינה קשים והיא הייתה חרדה לגורל ילדיה".

המאיים על ליליאן פרץ: אסיר מטריד

הווידאופדיה: שרה נתניהו