חזרה מבית הכנסת, ונפלה קורבן לפושע מין. אילוסטרציה (צילום: אילוסטרציה)
האב חשוד כי נהג להתחכך בבתו כשהייתה בת 7. אילוסטרציה | צילום: אילוסטרציה

תושב יפו בן 40 נעצר אתמול בחשד לביצוע מעשים מגונים בבתו בת התשע, לאחר שזו התלוננה בבית הספר על מעשיו.

לפי תלונתה של הילדה, נהג אביה להתחכך בה לפני שנתיים כשהייתה בת שבע. פקידת רווחה שחקרה את הילדה העבירה את התלונה למשטרה, וזו עצרה את האב שהכחיש את המעשים המיוחסים לו. בהמשך היום הוא יובא על ידי חוקרי מרחב יפתח לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.

הכניס את בתו למייבש

בחודש יוני האחרון גזר בית המשפט המחוזי בת"א 12 שנות מאסר בפועל על אב שהורשע באונס בתו הקטנה לפני כ-32 שנה, כשהייתה רק בת תשע. בנוסף הורה בית המשפט לאב לפצות את המתלוננת ב-115 אלף שקלים.

לפני חודשיים עצרה משטרת מרחב איילון אב בן 40 שנאשם כי שביצע בבתו מעשים מגונים ואף אנס אותה בביתם שבחולון. הוא נעצר לאחר שבתו בת ה-15 הגישה תלונה במשטרה בליווי אמה.

על פי החשד, במספר הזדמנויות בודדות הכריח אותה האב לחבקו, לנשקו בצורה שאינה אופיינית ליחסי אב ובת ובשלב מאוחר יותר לקח את ההתעללות צעד אחד קדימה והכריח אותה לגעת באיבר מינו, ובסופו של דבר החדיר את אצבעותיו לאיבר מינה - דבר הנחשב כאונס מבחינת דיני עונשין.

בעולם נחשפה בשבוע שעבר שיטת התעללות מזוויעה במיוחדת. סטיב מקלאירין, אב אמריקני בן 36 מקליבלנד ניצל את הבעיה ההתפתחותית ממנה סובלת בתו, שגובהה 90 סנטימטרים בלבד, כדי להכניס אותה אל מייבש הכביסה, וללחוץ על כפתור "הפעל". הילדה סיפרה על האירוע למורתה ביום המחרת, וזו הזעיקה את כוחות המשטרה שעצרו מיד את האב. הוא הואשם בחבלה חמורה וכליאה.