גבר בשנות ה-60 לחייו נעצר במהלך הלילה בחשד לרצח אשתו בת ה-66, בשכונת התקווה בתל אביב. הגבר התקשר למשטרה לאחר האירוע ודיווח על הרצח. המשטרה הגיעה לבית המשפחה בכוחות גדולים, עצרה את הבעל, ופתחה בחקירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה כי כשעתיים לפני שהגופה התגלתה, הגיע שוטר למקום בעקבות תלונה של השכנים על רעש. משלא הבחין בדבר חריג, עזב את המקום. המשטרה מוסיפה כי לפני כשבועיים, שוב קיבלה קריאה על ידי אחד השכנים. שוטר שנשלח לדירה ראה אז כי בני הזוג שיכורים, ניסה לתקשר עם בן הזוג, ומשנכשל עזב את המקום. במשטרה אומרים כי אין היסטוריה רשומה של אלימות בין בני הזוג.

מפקד מחוז תל אביב החליט הבוקר לפתוח בבדיקת השתלשלות האירועים אמש, כדי לבדוק איך ייתכן ששוטר הגיע שעתיים לפני הרצח לזירה, אך לא הצליח למנוע את המעשה.

עם זאת, הבעל שחשוד כעת ברצח דווקא היה מוכר למשטרה, אם כי עדיין לא ברור בעקבות אילו אירועים קודמים. במשטרה הכירו היטב את החשוד. השוטרים הגיעו לביתו פעם אחר פעם, אך המשטרה לא גרמה להפסקת האלימות. התושבים בשכונה מספרים שהשוטרים הגיעו לביתם של בני הזוג לפני שלושה חודשים, לפני שלושה שבועות וגם אתמול. כמו כן הם מספרים שהוא היה אלים גם כלפי שכנים ואנשים אחרים.

שוקי, שכן של בני הזוג בשכונת התקווה, סיפר כי לבני הזוג יש היסטוריה ארוכה של אלימות. "בעבר כבר הזמנתי משטרה כששמעתי את האישה צועקת הצילו, צורחת ובוכה, אבל אף אחד לא בא", הסביר.

לפני שבוע וחצי - גבר נעצר בחשד לרצח אשתו לשעבר

לפני כעשרה ימים, אישה נרצחה ככל הנראה על ידי בעלה לשעבר. גופת האישה, בשנות ה-40 לחייה, נמצאה בדירה בשכונת נווה יעקב בירושלים, כשעליה סימני אלימות.

בעלה לשעבר, המשרת במשטרת התנועה בתור מתנדב, נעצר בחשד שרצח אותה. על פי ממצאי החקירה הראשוניים, ברשותו של החשוד היה אקדח, אך לא נעשה בו שימוש במהלך הרצח. בעלה הגיע לתחנת המשטרה בירושלים והודיע שאשתו, עמה הוא מתגורר בשכונת פסגת זאב, נעלמה ולא שבה לביתם. השוטרים ביצעו איכון טלפוני למכשיר הסלולארי של האישה - שהוביל אותם לדירה בשכונת נווה יעקב הסמוכה.

השוטרים הגיעו לדירה וביקשו להיכנס. משלא הייתה תשובה, פרצו פנימה וגילו את גופתה של האישה כשהיא מוטלת על הרצפה ללא רוח חיים. מבדיקה ראשונית עלה כי האישה ככל הנראה נרצחה בדקירות. השוטרים נדהמו לגלות כי באותה עת שהו בדירה גם בעלה לשעבר של האישה, אשתו הנוכחית וילדיהם. הבעל לשעבר נעצר מיד ונלקח לחקירה.