עבירת תנועה (צילום: חדשות 2)
השאיר את הרישיון אצל השוטרים ונמלט. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

לא לומד מטעויות: שחקן הכדורסל דבון ג'פרסון ממכבי חיפה נתפס הלילה נוסע במהירות מופרזת ונמלט מהשוטרים, כשהוא משאיר את רישיון הנהיגה שלו בידיהם. לרוע מזלו הוא נתפס בתום מרדף משטרתי במרחק מספר קילומטרים.

שוטרי משטרת התנועה הארצית שלוחת חוף עצרו במהלך הלילה נהג מכונית פרטית מסוג אאודי A-4 שנתפס נוסע במהירות של 153 קמ"ש סמוך לעתלית, בקטע כביש בו מהירות הנסיעה המותרת היא 90 קמ"ש. הכדורסלן עצר להוראת השוטרים ונענה לבקשתם לצאת מהמכונית ולהציג את רישיונותיו.

כעבור מספר דקות, בזמן שהשוטרים עסוקים בנוהל הרגיל של בדיקת הרישיונות, התגנב לו בשקט הנהג חזרה אל המכונית ובחריקת בלמים נמלט מהמקום.

אולם לג'פרסון, שמכחיש את המיוחס לו, לא היה מזל גדול, כי כעבור 20 דקות בלבד הוא נתפס שוב על-ידי שוטרי מרחב שרון ליד מחלף פולג. הפעם, כשהוא "טס" במהירות של 147 קמ"ש. בניגוד לפעם הראשונה, לא נענה לסימון השוטרים לעצור בצידי הדרך ופתח במנוסה.

שתי ניידות המשטרה פתחו במרדף משטרתי אחרי הנהג הנמלט והצליחו להוריד אותו לשוליים ולבסוף לגרום לו לעצור לצידי הכביש. כשהתבקש להציג את מסמכיו, הסביר הכדורסלן לשוטרים כי הם נמצאים אצל חבריהם שתפסו אותו רק חצי שעה לפני כן.

מהמשטרה נמסר כי הנהג יישפט בגין שתי העבירות, כל אחת בנפרד, ובגין העבירות הנלוות.