פריצה במהלך ההכנות לחתונה. אילוסטרציה (צילום: AP)
בני הזוג הצטלמו, בינתיים הפורץ עבד. אילוסטרציה | צילום: AP

הדבר האחרון לו מצפים חתן וכלה ביום כלולותיהם - הוא למצוא את הרכב שלהם עם חלון שבור, ללא טבעות הנישואין שלהם וללא הכתובה, ועם כתמי דם על ההינומה של הכלה.

זה בדיוק מה שקרה לבני זוג, תושבי אזור המרכז, שהגיעו בחודש ינואר השנה להצטלם בצילום המסורתי לפני החופה על מצוק באחד מחופי נתניה. בשובם לרכב שמחים ומאושרים, שעתיים לפני החופה, גילו לתדהמתם כי כלי הרכב נפרץ וממנו נגנבו חפצי ערך רבים, בהם מחשב נייד, כרטיסי אשראי ומסמכים שונים, ובעיקר – טבעות הנישואין וגם הכתובה נעלמו כלא היו.

בני הזוג הגישו תלונה במשטרה, אך נאלצו למצוא טבעות חלופיות כדי להתחתן באותו הערב. משטרת נתניה פתחה בחקירה מאומצת, ונעזרה בדגימות DNA שהוצאו מכתמי הדם שהותיר החשוד ברכב, ככל הנראה מפציעה שנגרמה לו בעת הפריצה. חלק מכתמי הדם שהותיר הפורץ הכתימו את שמלת הכלה שנותרה גם היא ברכב שנפרץ.

החתן: "לא די בלחץ של החתונה, ואז דבר כזה קורה"

החתן ד' שיחזר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את אירועי אותו היום, וסיפר כי "חזרנו לאוטו והיינו בהלם. אשתי פרצה בבכי. לא די בלחץ של החתונה – ואז דבר כזה קורה. מלבד כל הדברים יקרי הערך שנגנבו, מה שהיה חשוב לנו באמת היו הטבעות והכתובה, כדי שנוכל להתחתן". החתן הוסיף כי "למזלנו לא כל שמלת הכלה הוכתמה בדם אלא רק ההינומה, ורצנו להחליף אותה ולקנות טבעות חדשות. אפילו הרב הצליח לארגן כתובה חלופית בהקדם".

אתמול – כמעט 7 חודשים אחרי האירוע – עצרו שוטרי היחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת נתניה חשוד במעשה, תושב נתניה בן 49, המוכר למשטרה מעבירות קודמות. רס"ר איגור שלפמן, חוקר היחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת נתניה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד שנעצר אינו קושר את עצמו לאירוע, והוא יובא במהלך היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בנתניה.