במשטרה נמשכת חקירתו של שושן ברבי החשוד בדריסה ובהפקרה של שלוש נשים בנות משפחה אחת בנתניה. היום טוענים במשטרה כי נמצאה הוכחה חד משמעית לכך שברבי נהג ברכב הפוגע הזמן התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גם היום הובא ברבי לחקירה בתחנת המשטרה, והמשיך להכחיש את מעורבתו בתאונה הקטלנית. ברבי ממשיך לדבוק בגרסתו וטוען: "אני לא נהגתי במכונית, אני סומך עליכם שתמצאו את הנהג".

אך לטענת המשטרה, היום התקבלה ראייה חד משמעית וחותכת שלא ניתן לסתור אותה. לדבריהם, בזכות אותה הוכחה אפשר לראות ולהבין בדיוק מי נהג באאודי השחורה באותו הלילה. לא מדובר בדגימת DNA ולא בעדות מאנשים בשטח.

החוקרים בצוות החקירה המיוחד במשטרה מרחב השרון, מחכים לעמת את ברבי עם הראייה ולראות האם גם אז הוא ימשיך לדבוק בגרסתו.

"זה יותר כואב לי מכל דבר בעולם"

בית המשפט האריך אתמול ב-10 ימים את מעצרו של ברבי. "זה יותר כואב לי מכל דבר בעולם. חבל שזה קרה, למרות שזה קרה עם האוטו שלי. הלוואי שלא ידעו צער בחיים יותר", אמר ברבי בדיון.

ברבי, שנתפס במקום המחבוא בנתניה לאחר שלושה ימים, המשיך להכחיש את החשדות הכבדים המיוחסים לו בתוקף. "המשטרה תביא את הנהג ואתם תראיינו אותו עוד", אמר לעיתונאים והוסיף: "אני סומך על המשטרה שתעשה את העבודה שלה".

בית המשפט האריך את מעצרו של ברבי, לאחר שמשטרה ייחסה לו עבירות של הריגה, הפקרה אחר פגיעה, החזקה/שימוש בסמים לצריכה עצמית, שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה.

שושן ברבי נתפס: סיקור מיוחד

הדורס ברבי נעצר בבניין בנתניה

צפו: כאן נתפס שושן ברבי

קצין המשטרה: "הוא לא התנגד - לא היה לו סיכוי"

המשפחות: מקוות שעכשיו ייעשה צדק