פרסום ראשון: בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוצג היום הסדר טיעון עם דרור אלפרון, שנאשם בסחיטה באיומים של בעלי עסקים.

במסגרת עסקת הטיעון יודה אלפרון כי סחט מספר בעלי עסקים ואילץ אותם למסור לו בקבוקי פלסטיק שברשותם למחזור. על פי ההסכם, כתב האישום המתוקן יכלול ארבע סעיפי אישום במקום שבעה.

למרות ההסכם בין סנגוריו של אלפרון לפרקליטות, עדיין קיימת אי הסכמה בנוגע לעונש הצפוי להיגזר עליו. התביעה תבקש לגזור על אלפרון 41 חודשי מאסר בפועל, בעוד שהסניגוריה תבקש ריצוי של 31 חודשים בלבד.

אהובה אלפרון: "אנחנו עדיין נרדפים"

בחודש יוני האחרון הוגש כתב האישום אלפרון בגין סחיטה באיומים של שבעה בעלי עסקים באזור השרון, כחלק ממעורבותו בעסקי מחזור הבקבוקים.

יחד עם אלפרון הוגשו שני כתבי אישום נוספים נגד "חייליו" של אלפרון, רובי מרקוס ודני טריגר. בפרקליטות מחוז מרכז אומרים כי השלושה דרשו שבעלי המסעדות יעבירו לרשותם בקבוקים למחזור, ולאחר שאחד מהם העז להתלונן איתרה המשטרה את הקורבנות האחרים. ככל הנראה, יכלול התיק תשעה אישומים שונים.

קרן נהרי, פרקליטתו של טריגר, הביעה שביעות רצון מהסדר הטיעון שגובש. "כתב האישום תוקן באופן משמעותי וכעת הוא ראוי לכל הצדדים. העבירות נמצאות כעת ברף התחתון של האיומים ואין כל מחלוקת על כך שלא הייתה אלימות ולא היו איומים ממשיים, לא על חיים או ולא על רכוש של אחרים".

במסגרת הסדר הטיעון, תוקנה העבירה שיוחסה למרשהּ מסחיטה באיומים לאיומים, ש"מתבטאים בכך שהשתמשו בשם של אלפרון", הסבירה נהרי.

אמו של דרור, אהובה אלפרון, התראיינה לאחר מעצרו בתכנית "אולפן שישי". "גם ברזל יישבר עם כל מה שעברתי בשנה וחצי האחרונות", הסבירה את ניסיון ההתאבדות שלה. "הניחו לי, אני לא מסוגלת", הוסיפה.

מצד אחד טוענת אם משפחת אלפרון כי היא אינה מטילה דופי במשטרה, עם זאת יש לה לא מעט השגות נגד הממסד. "דברים קצת יוצאים מפרופורציות. אנחנו עדיין נרדפים", משוכנעת אהובה וקובעת נחרצות: "אני לא הכשרתי פושעים. לא גידלתי ילדים בפרובינציה של בריונים שכונתיים".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הווידאופדיה: יעקב אלפרון