מעצרו של עד המדינה לשעבר בפרשת הבר נוער הוארך היום (ב') בארבעה ימים נוספים, לאחר שנעצר לפני כשבועיים בחשד לשיבוש הליכי חקירה. בתחילת הדיון הגיב העד לחשדות נגדו ואמר: "אין לי אמונה בימ"ר תל אביב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בפתח הדיון אמרו לו מספר כתבים שנכחו באולם בית המשפט כי לחוקרים אין אמון בו. בתגובה ענה עד המדינה לשעבר: "זה הדדי". בימ"ר תל אביב מקווים כי במהלך ימי המעצר הנוכחיים תוגש הצהרת תובע נגד העד, מה שיוביל לכתב אישום נגדו.

"ננסה לאתר בימים הקרובים מספר אנשים נוספים שיגיעו לחקירה", אמר אורן ששון, חוקר בימ"ר תל אביב. "בשל החשש שישבש הליכי חקירה כפי שניסה לעשות בעבר, אנחנו מבקשים להשאירו במעצר מלא".

פרקליטתו של העד, עו"ד דנה קרן, אמרה בתום הדיון כי לקוחהּ דבק בגרסתו לפיה חגי פליסיאן הוא העומד מאחורי הרצח במועדון הנוער. "העד טוען שהגרסה שמסר שהפלילה את פליסיאן היא אכן הגרסה", הדגישה עו"ד קרן. "הוא לא שיקר. יש פה תיק שנפל ולא באשמתו. הוא שותק בחקירה כי לעזור זה לא יעזור, ואם הוא ידבר זה עלול רק להזיק".

לדברי הפרקליטה, מעצרו של העד הוארך מעצרו מחשש שיבש את החקירה. היא ציינה גם כי במהלך חקירתו הותקף העד על ידי אחד החוקרים, ועל כן החליט להגיש תלונה ביחידה לחקירות שוטרים.