הותר לפרסום: המשטרה עצרה גבר בן 51 מיהוד בחשד שתקף והטריד מינית עשרות נערות דרך האינטרנט, והביא אותן לבצע בעצמן מעשים מגונים אל מול המצלמה. על פי החשד, הגבר יצר קשר עם צעירות דרך רשתות חברתיות בהן הציג עצמו כדוגמן מתבגר, ולפחות בחלק מהמקרים - הביא הקשר המקוון גם למעשי תקיפה מינית של ממש.

מחקירת הפרשה ביחידה לפשעי מחשב של להב-433, עולה כי החשוד מלוד נהג להתחזות לדוגמן בן 15 בפייסבוק ובאתר "מקושרים", והציג עצמו תחת שם בדוי ותמונה מפוברקת. כשהוא מציג עצמו כנער מתבגר, הצליח החשוד לשדל נערות לבצע בעצמן אקטים מיניים מול מצלמת האינטרנט, ועל פי החשד נהג אחר כך לאיים עליהן כי אם לא ישתפו איתו פעולה - הוא יחשוף פרטים אינטימיים עליהן בפני הוריהן.

על פי החשד, האיש פנה לעשרות נערות בגילאי 12-14 ובמספר מקרים אף נפגש עימן. חוקרי המשטרה ממשיכים בחקירת הפרשה בניסיון לגלות כמה נערות נפגעו על ידי החשוד, ואף נבדק חשד לפיו ביצע מעשי אונס וסחיטה באיומים.

ביום שלישי שעבר הוארך מעצרו בשישה ימים בחשד למעשה מגונה, מעשה מגונה בפומבי והטרדה מינית של קטין מתחת לגיל 15. היום הוארך מעצרו בפעם השנייה בחמישה ימים בבית משפט השלום בראשל"צ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק