סמי פיצוציות, ארכיון
החומרים האסורים נמצאו במחסן; 2 נעצרו | צילום: חדשות 2

בלשי מרחב ירקון במשטרה שמו היום (ד') את ידיהם על כמות גדולה במיוחד של סמי פיצוציות מסוגים שונים - במשקל של כטונה אחת. הסחורה נתפסה במחסן בפתח תקווה, ששימש גם כמעבדה להכנת החומרים האסורים, וגם כמקום אחסנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין הסמים האסורים שנמצאו במקום היו שקיות של "מיסטר נייס גיא" ו"מבסוטון" - שניים מסמי הפיצוציות הפופולריים ביותר. בין היתר, נתפסו והוחרמו מכונות לאריזת החפיסות.

בלשי המשטרה, בפיקודו של רב-פקד ערן עופר, קצין אגף מודיעין מתחנת לב תל אביב, מצאו במעבדת הסמים גם פנקסים עם הזמנות של חנויות שונות ברחבי הארץ - ועצרו שני בני אדם ששהו במקום, שעל פי החשד היו מעורבים בהכנת והפצת החומרים האסורים.

הוחרמו גם מכונות לאריזה
הוחרמו גם מכונות לאריזה | צילום: חדשות 2

הם יובאו מחר לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם. דגימות מהסמים שנמצאו במקום נלקחו לבדיקת מעבדה של המטה הארצי במשטרה.

"הגענו למקום על פי מידע מודיעיני", סיפר רב-פקד איציק כהן, קצין אגף החקירות של תחנת לב תל אביב. "נכנסנו ונדהמנו לגלות ממש מפעל לסמי הפיצוציות. להערכתנו, ביצעו בו כמעט את כל תהליכי הייצור".

"נמצאו כמויות גדולות של החומרים שמהם מורכבים הסמים האסורים - כגון אציטון". עוד אמר, כי החשודים נתפסו כשהם עוטים מסיכות אב"כ.