בנה של חפיזה חוג'יראת השתחרר מהכלא וערך מסיבה לרגל המאורע. הוא לא תאר לעצמו שהיום המשמח יהפוך לטרגדיה - ושהקורבן תהיה לא אחרת מאשר אמו. חפיזה, בת 49, נדקרה לפנות בוקר למוות במהלך מסיבת השחרור של בנה, לאחר שניסתה להפריד בין צעירים שהתקוטטו ודקרו את בנה.

המסיבה התקיימה אמש ברחוב קיבוץ גלויות בעיר. קבוצת צעירים התאספה בדירת הנרצחת, שבה התגורר גם בנה בן ה-24. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה שהשכנים התלוננו על הרעש ופנו לאם שתסיים את המסיבה בשל השעה המאוחרת. האם פנתה אל האורחים וביקשה מהם לעזוב את המקום ואז פרץ ויכוח בינם לבין בנה מחוץ לדירה.

הבן נפצע בינוני - האם מתה מפצעיה

בשלב מסוים, אחד הצעירים שלף חפץ חד והחל לדקור את הבן בפלג גופו העליון. הבן נפצע בינוני והחל לזעוק לעזרה. אמו של הצעיר שמעה את זעקתו, ויצאה אליו כדי לנסות להציל אותו מהדוקרים.

לרוע המזל, הניסיון להציל את בנה עלה לה בחייה. במהלך ניסיונות הפרדה בין הצעירים, נדקרה האם בפלג גופה העליון. היא פונתה לבית החולים רמב"ם בעיר כשהיא במצב אנוש, ושם מתה מפצעיה. הדוקרים, שככל הנראה היו שתויים, נמלטו מהמקום. בנה של הנרצחת פונה גם הוא לבית החולים רמב"ם, אך הוא סירב להתאשפז ועזב את חדר המיון.

שוטרי היחידה המרכזית חוף שהגיעו למקום החלו לגבות עדויות ופתחו בחקירת האירוע, בעקבותיה נעצרו שלושה תושבי נצרת בשנות ה-20 לחייהם, בחשד למעורבות במעשה. הבוקר הם יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בחיפה לצורך הארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?