משטרת תל אביב עיכבה הבוקר לחקירה את ויטלי קורוצ'קוב, אחיה של רגינה קרוצ'קוב הנאשמת ברצח בנה מיכאל בן הארבע. האח חשוד שניתק את אמו לודמילה בת ה-58 ממכונת ההנשמה ובכך הביא למותה.

על פי החשד, ויטלי דיווח הבוקר למד"א כי אמו, שהייתה מחוברת למכונת ההנשמה בתקופה האחרונה, נפטרה. שוטרים שהגיעו למקום עיכבו את הבן לחקירה בחשד שניתק את אמו ממכשירי ההנשמה. האם הייתה חולה מאוד מזה זמן רב והמשפחה התקשתה לטפל בה.

ישראל, שכן של ויטלי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי אתמול בא אמבולנס ולקח את האם החולה לבית החולים ומאוחר יותר היא הוחזרה לביתה. "הבן הזה מסכן", אומר ישראל ומדבר על ויטלי, "הוא טיפל באמא הזו כל הזמן, לא ראה שום דבר חוץ מהטיפול באמא". לדברי השכן ויטלי נמצא בטראומה "בהתחלה הילד של אחותו, עכשיו אמא שלו, אני מקווה שזה יהיה הסוף". לדבריו רק בשבוע שעבר ביקר ויטלי את אחותו רגינה בבית המעצר. ישראל מספר כי מצבה של האם היה קשה "פעם היא יכלה להזיז את לחצן המצוקה, בחודש האחרון גם את זה היא לא יכלה לעשות, מסכנה".

רגינה קורוצ'קוב שהינה אם חד הורית, מוכרת לשירותי הרווחה בעיר לאחר שפנתה בעבר לקבל סיוע כדי לטפל בבנה ז"ל. כזכור לפני כחודשיים נעצרה קורוצ'קוב לאחר שהטביעה את בנה, מיכאל בן ה-4, בגיגית מים. כתב אישום הוגש נגדה באשמת רצח ומשפטה מתנהל בימים אלה.

אחיה ויטלי, נעצר גם הוא בעבר יחד עם אביו בעקבות פרשה זו לאחר שנחשד בשיבוש הליכי חקירה והעלמת ראיות מזירת הרצח בבית המשפחה, אשר מתגוררת בשכונת שפירא בתל אביב