"התלוננתי כדי שנשים אחרות לא יעברו מה שאני עברתי" - כך הדגישה בצהריים ב', האישה שעל פי החשד סוממה ונאנסה בידי ד"ר חוסה פארה.

ב' סיפרה כי הכירה את הרופא המקסיקני שמתמחה בהרדמה בבית החולים אסף הרופא במהלך שיטוט באתר שידוכים באינטרנט. לאחר מספר שיחות החליטו השניים להיפגש, ואז הזמין אותה ד"ר פארה לביתו. "הוא אדם נאה ואינטליגנט, לא הייתה לי סיבה לחשוש", הסבירה.

במהלך הביקור בדירת הרופא שתו השניים יין וצפו בסרט. זמן קצר לאחר מכן, חשה ב' כי משהו אינו כשורה. "הכרתי התערפלה", היא מנסה לשחזר. לדבריה, החל ד"ר פארה לגעת בה, למרות שהפצירה בו לחדול: "אמרתי לו שאני לא מרגישה טוב ושהוא הבטיח לא לעשות דבר". את אשר אירע אחרי זה היא מתקשה לזכור.

"התעוררתי בצהריים על הספה שלו כשאני עירומה", מספרת ב'. "הוא כבר היה לבוש ואפילו עבד על המחשב". המתלוננת ציינה בפני הרופא כל מה שהתרחש כמה שעות קודם לכן נמחק מזיכרונה ושאלה אותו האם קיימו יחסי מין. "הוא אמר לי: 'בוודאי' וביקש ממני לעזוב", היא משחזרת בהדרגה. "הייתה לי תחושה שהוא מזלזל בי ולא היה לי נעים".

מאז אותו ערב ניתקו השניים כל קשר. "פעם אחת שלחתי לו מייל ושאלתי אם הוא עשה לי משהו - אבל הוא לא החזיר לי תשובה", מציינת ב' ודוחה בתוקף את השאלה מדוע ניגשה למשטרה רק כשבועיים לאחר האונס. "הייתי מאוד מבוישת", היא מסבירה. "לא האמנתי שעברתי על החוק שקבעתי לעצמי: 'לא ללכת עם מישהו שאני בקושי מכירה הביתה'".

חשש: הרופא מהווה סכנה לציבור

ד
הרופא החשוד, היום בבית המשפט | צילום: חדשות 2

מוקדם יותר היום האריך בית משפט השלום ברמלה בשישה ימים את מעצרו של ד"ר פארה, הרופא ממקסיקו שנעצר מוקדם יותר בחשד שסימם בחורות שהכיר באינטרנט, ואז - אנס אותן. את ההחלטה על האראכת מעצרו נימק השופט בכך שהרופא עלול להימלט מהארץ מאימת הדין וכי הוא מהווה סכנה לציבור.

עו"ד ניל סיימון מהסניגוריה הציבורית, שמייצג את ד"ר פארה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי לטענת מרשו, אחת מהמתלוננות על אונס כנראה התאכזבה מניסיונו לסיים את הקשר בינהם ולכן בחרה להתלונן נגדו.

במהלך הדיון החשוד פנה לעורך דינו וביקש להבהיר באמצעותו כי הסמים שנמצאו בביתו הם לא סמי הרדמה, אלא משככי כאבים בהם השתמש במסגרת עבודתו. הוא הביע חשש להיכרות מוקדמת בין שתי המתלוננות נגדו, שהובילה אותן לתאם גרסאות.

עורך הדין זעם על כך שהמשטרה מדליפה פרטים לא נכנים לתקשורת שטרם נבדקו, כמו לדוגמא השימוש בסמי הרדמה, שאינו נכון לטענת מרשו. עוד עלה בדיון כי שתי המתלוננות טוענות בחקירתן שהגיעו לביתו לאחר שיצר איתן קשר באינטרנט. הן סיפרו שבמהלך הפגישה עמו שתו משקה שהגיש להן, ולמחרת בבוקר מצאו עצמן עירומות בדירתו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק