אילוסטרציה
כבר לא צריך סיבה לנהוג באלימות. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

נמשך גל האלימות בקרב קטינים: נער בן 14 מבית שאן נעצר היום בחשד שהצית את שערה של ילדה בת 12, עמה למד בבית הספר. הוא נלקח לחקירה ויעביר את הלילה בבית המעצר. מחר הוא צפוי להיות מובא בפני שופט.

האירוע התרחש בשעות הצהריים. במשטרת מבית שאן שבמרחב העמקים התקבלה תלונה על נער בן 14, שהצית את שיער ראשה של תלמידה בת 12, שלומדת איתו באותו בית הספר בבית שאן. "מהחקירה עולה כי השניים הסתכסכו ורבו במהלך הלימודים", אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ אבי דניאלי, מפקד תחנת משטרת בית שאן. "הוא נחקר, נכלא ומחר יובא לבית המשפט".

מהחקירה עולה כי הנער ביקש מהילדה לפגוש אותו באחת הכיתות בבית הספר. משלא נענתה לבקשתו, איים עליה כי יפגע בה ולבסוף מימש את איומיו. הוא חשוד כי תקף אותה ואף שרף את שיערה במצית.

בגלל מאוורר: בן 11 דקר את אחותו

בראשית השבוע נעצר ילד בן 11 בלבד, בחשד שדקר את אחותו התאומה בסכין מטבח, לאחר שבין השניים התפתח ויכוח בביתם. הסיבה: ויכוח על מאוורר.

המקרה התרחש בשעות הצהריים, ביום האחרון של חופשת הסוכות. התאומים בני ה-11, שהו בבית במחיצת אחיהם הגדול. בשלב מסויים התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו נטל האח סכין מטבח ודקר את אחותו. מחקירת המשטרה עולה כי האח הגדול התקשר לאמם, ששהתה בעבודה, וסיפר לה על האירוע.

האם המבוהלת מיהרה הביתה ופינתה את הילדה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בעיר, שם דיווחו על האירוע למשטרה. חוקרי נוער ממשטרת מחוז ת"א עיכבו את הילד לחקירה במחלק הנוער. בחקירתו אמר הילד לשוטרים כי הריב פרץ בעקבות ויכוח על הפעלת המאוורר.