הכניסו את חברם לארגז וחטפו אותו (צילום: AP)
הכניסו את חברם לארגז וחטפו אותו | צילום: AP

לא רק בסרטים: תושב נתניה נחטף לאור יום על ידי חבריו, הוכנס לרכב אטום ונלקח לדירת מסתור בתל אביב. עבור שחרורו הם דרשו כופר של עשרות אלפי שקלים. החטוף, שהחביא על גופו טלפון נייד, התקשר למשטרה, שהצליחה לאתר את הדירה, לשחררו ולעצור את החוטפים. סיבת החטיפה: אי תשלום משכורות בזמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול בשעות הצהריים יצא מביתו צעיר בן 24 מנתניה לעוד יום עבודה שגרתי. הצעיר, שעוסק בעבודות שיפוצים, עשה את דרכו למקום עבודתו, שם אמור היה להיפגש עם שלושה מחבריו למקצוע. אלא שהוא לא חשב לרגע שלחבריו היו תכניות שונות לגמרי.

"הכניסו את החטוף לתוך ארגז אטום"

משהגיע לנקודת המפגש של הרביעייה, יצאו לקראתו חבריו. לאחר שבירכו אותו בברכת שלום, אחזו בו בחוזקה, הכניסו אותו לתוך ארגז אטום על גבי טנדר ונעלמו. כעבור כחצי שעה של נסיעה, הגיע הרכב לדירת מסתור בתל אביב לשם הועבר החטוף שהבין מה עלה בגורלו.

אותר הודות לטלפון בגרביו (צילום: חדשות 24)
אותר הודות לטלפון בגרביו | צילום: חדשות 24

חבריו לעבודה טענו בפניו כי מאחר והוא זה שמספק את העבודה הוא חייב להם משכורות בסכום כולל של 40 אלף שקלים ועד שלא ישלם - לא ישוחרר מאחר והם אינם עובדים בחינם וזמן שווה כסף.

חייג למשטרה - והחביא את הטלפון בגרביים

החוטפים יצרו קשר עם חברתו של הנחטף והסבירו לה בקצרה מה עלה בגורלו של בן זוגה. הם דרשו ממנה עשרות אלפי שקלים תמורת שחרורר. הצעירה המבוהלת מיהרה להתקשר לתחנת המשטרה בנתניה. במקביל, הצעיר התקשר למוקד 100 של המשטרה מהנייד שהחביא באחת מגרביו, אך לא ידע להסביר היכן הוא נמצא.

ביחידה ללוחמה בפשיעה בתחנת המשטרה בנתניה, בפיקודו של רפ"ק רונן נגר, מיהרו לבצע מספר פעולות שהביאו לאיתור האזור שבו נמצא החטוף. בשיתוף פעולה של תחנת נתניה ותחנת לוינסקי בתל אביב, אותרה דירת המסתור בתל אביב.

השוטרים שהגיעו למקום הבחינו בחצר הבית באחד החשודים, עצרו אותו ונכנסו לדירה - שם פגשו בשני חשודים נוספים ובחטוף המבוהל, כשהוא בריא ושלם. השלושה, תושבי תל אביב, בת ים ועזה, הועברו לחקירה במשרדי היחידה ללוחמה בפשיעה בנתניה בסיומה נעצרו. הבוקר הם הובאו לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר.