הותר לפרסום: גבר בן 33 מאלעד, מורה בבית ספר פרטי בעיר, נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטינים, תלמידי כיתה א' אותם לימד. החשוד נעצר בשבוע שעבר והבוקר הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.

מעצרו של החשוד התאפשר בעקבות מספר תלונות של שישה הורים לתלמידים שהוגשו במשטרה. על פי החשד, נהג החשוד לגעת בתלמידיו באופן שיעורר בו גירוי מיני ולאחר מכן היה הולך למקום אחר כדי להגיע לסיפוקו, ושלא בנוכחות הקטינים.

במהלך השבוע האחרון תושאלו הקטינים על ידי חוקרים של משרד הרווחה והתבקשו למסור פרטים על המעשים. החשוד עצמו, ללא עבר פלילי קודם, הודה בחקירתו במיוחס לו ושיתף פעולה באופן מלא במהלך החקירה.

היום בשעות הבוקר המאוחרות יובא החשוד לדיון נוסף בהארכת מעצרו. המשטרה נתקלת בקשיים לא מעטים בחקירת המקרה בגלל חוסר שיתוף פעולה מצד משפחות הילדים, וזאת מאחר שמדובר בקהילה חרדית סגורה. עם זאת, טוענים במשטרה, מסייעים רבני היישוב ככל יכולתם בידי צוות החקירה.

עו"ד פקד שי גז ממשטרת ראש העין סיפר בשיחה עם ערוץ החדשות כי מדובר בפרשה חריגה ומסובכת. "מדובר כאן בחקירה רגישה ומורכבת, מכיוון שמדובר בילדי המגזר החרדי, שלעיתים לא משתף פעולה ומעדיף להתעלם ממקרים מסוג זה". פקד גז הוסיף כי הוא מאמין שחומר הראיות שנמצא בידי השוטרים יביא להגשת כתב אישום כנגד החשוד כבר בתחילת השבוע.