פעןט נשכח ברכב. אילוסטרציה. AP (צילום: AP)
פעןט נשכח ברכב. אילוסטרציה. AP | צילום: AP

זה היה עלול להסתיים אחרת: תינוק בן ארבעה חודשים נשכח הבוקר על ידי אמו ברכב המשפחתי. למרבה המזל אזרחים שהבחינו בתינוק התקשרו למשטרה, והוא חולץ מהרכב במצב טוב. האם לשוטרים: שכחתי אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האם יצאה לקניות במרכז מסחרי בקריית שמונה. היא יצאה מהרכב, נעלה אותו והשאירה את התינוק בכיסא הבטיחות. עוברי אורח בחניון הבחינו בתינוק הנמצא לבדו בתוך רכב נעול. הם דיווחו למוקד 100 ושוטרים שמיהרו למקום שברו את שמשת הרכב וחילצו את התינוק בן הארבעה חודשים בשלום.

מיד לאחר חילוץ התינוק שהועבר לבדיקות רפואיות, החלו השוטרים בחיפוש אחר האם. הם איתרו אותה כעבור זמן קצר באחת החנויות במרכז המסחרי. בתשובה לשאלת השוטרים אמרה האם: שכחתי אותו, והועברה לחקירה.

שוב ילד נשכח ברכב ומת, אילוסטרציה (צילום: זק"א)
ילד נשכח למוות ברכב במודיעין עלית. ארכיו | צילום: זק"א

באוגוסט: בן 4 נשכח ברכב - ומת

באוגוסט האחרון, ילד בן 4 נמצא ללא רוח חיים ברכב שחנה בחניון ליד מוסד חינוכי בעיר מודיעין עילית. רופא איחוד הצלה שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה. נשכח במשך מספר שעות נעול בתוך המכונית. על פי החשד, חבר המשפחה שהסיע את הילד בשעות הבוקר ללימודים שב בצהריים למכונית - ואז גילה אותו יושב ללא רוח חיים.

לאנשי איחוד הצלה לא נותר אלא לקבוע את מותו במקום. כוחות משטרה הוזעקו גם הם למקום ופתחו מיד בחקירת האירוע. הרכב פונה מהמקום והועבר למעבדת מז"פ כדי לסייע בבדיקת נסיבות המוות.