בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו של שלום פרץ, החשוד שרצח אתמול את אבי נוריאל בן ה-22 בשכונת תל כביר בדרום תל אביב, ב-12 ימים. צעיר נוסף שנעצר עמו, עידן הררי, חשוד בקשירת קשר לביצוע פשע ומעצרו הוארך בחמישה ימים.

פרץ טוען כי הרג את נוריאל במהלך קטטה בה הגן על עצמו. לדבריו, הנרצח הזמין אותו לביתו ואז תקף אותו. ככל הנראה, השניים היו מסוכסכים ופרץ טוען כי נוריאל ביקש להסדיר עמו מחלוקת, "על בסיס כבוד".

עורך דינו של פרץ, עו"ד נחמי פיינבלט, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "כשדפק מרשי בדלת, תקף אותו נוריאל עם סכין קצבים. גם כשמרשי רץ לכיוון המדרגות, המשיך נוריאל בקטטה. אם הוא לא היה מגן על עצמו, הדיון הבוקר היה הפוך לחלוטין".

גם אחיו של הנרצח, כך לפי עו"ד פיינבלט, השתתף בקטטה, בה נעשה שימוש בסכינים ובלוקים.

רצח בשבת בבוקר

תושבי תל כביר התעוררו בבוקר שבת בסביבות 07:30 לקול צרחות עזות ברחוב אהלי יעקב בשכונה. למקום הגיעו כמה צעירים במונית, ורק אחרי שהנהג נמלט מהמקום - הושלכה לבנה על ראשו של אחד המתקוטטים. צעיר נוסף המתגורר במקום גם הוא נדקר ונפצע קשה.

"אי אפשר היה להתעלם מהצרחות העזות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אבי, תושב תל כביר. "ירדתי לבצע בו החייאה עם עוד כמה שכנים. ביקשתי מאחד האנשים לצלצל למד"א, אך לקח לאמבולנס יותר מ-20 דקות להגיע".

צוות מד"א שהגיע לזירת האירוע העניק לצעיר טיפול ראשוני והעביר אותו לבית החולים "איכילוב", שם - כעבור זמן קצר - קבעו הרופאים את מותו. בין הראיות שאספו השוטרים מהזירה גם חולצה מגואלת בדם והלבנה שהושלכה על ראשו של אחד הפצועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק