כלב הפיטבול בהסגר
כלב הפיטבול בהסגר | צילום: חדשות 2

המשטרה עצרה היום (ב') תושב הקריות, שכלב הפיטבול בבעלותו תקף אתמול אישה כבת 70 שהלכה ברחוב בשכונת מגוריה בקריית ביאליק. בחקירתו הכחיש את מעורבתו ואת מעורבות כלבו. מחר הוא יבוא לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטרים הגיעו הבוקר לדירתו של החשוד כשהם מלווים בפקחים ובווטרינר. הם קראו לו לפתוח את הדלת אך הוא לא ענה, והם פרצו פנימה. בחדר נמצאו שני כלבי פיטבול, גדול וקטן, שנלקחו להסגר. כעבור שעות ספורות הצליחו השוטרים לאתר את בעליו של הכלב ועצרו אותו. הוא חשוד בגרימת חבלה חמורה ברשלנות ובאי נקיטת זהירות בבעלי חיים.

הפצועה מהתקיפה מאושפזת בבית החולים רמב"ם בחיפה ומצבה מוגדר בינוני עד קשה. עדי ראייה סיפרו כי היא הותקפה על ידי הכלב שהפיל אותה על הרצפה והחל לנשוך אותה בכל חלקי גופה. התערבות השכנים מנעה אירוע קשה יותר.

"ראיתי את הכלב מתנפל עליה, היא צעקה וגם אנחנו צעקנו על הכלב", סיפרה לחדשות 2 Online חן, שהייתה עדה לאירוע. "הוא הסתובב ללא השגחה, לא היתה עליו רצועה או מחסום. הבעלים שמע את הצעקות, הגיע מהר והשתלט על הכלב. זה היה מחזה קשה כי כמה דקות קודם היא הלכה עם נכדיה ברחוב".

הווטרינר העירוני של קריית ביאליק ציין כי הכלב לא היה מחוסן ולא הוחזק ברישיון כנדרש בחוק מבעלי כלבים מסוכנים כמו פיטבול. "מהבעלים כבר הוחרם בעבר כלב דומה שלא היה מחוסן ולא קיבל רישיון", סיפר.