רומן זדורוב כבר הורשע ברצח תאיר ראדה, אבל יש מי שהחליט לרכוב על המסתורין שעדיין אופף את הזוועות שהתרחשו באותו תא שירותים של בית הספר בקצרין כדי לבצע מעשי קונדס מצמררים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הוריהן של שתי תלמידות בבית הספר "נופי גולן", שלמדו עם ראדה המנוחה, התלוננו במשטרה כי לאתר יו-טיוב העלו סרטונים שבהן נראות השתיים יחד עם כתוביות שלפיהן יש בידיהן מידע שיכול לשפוך אור על ערב הרצח, אך הן מעדיפות להסתיר אותו. ההורים טענו שמדובר בשקר, ובמשטרה פתחו בחקירה כדי לאתר את מפיצי הסרטונים.

בספטמבר האחרון שלח בית המשפט המחוזי בנצרת את זדורוב למאסר עולם. כשנחקר, עוד לפני שהורשע, שינה זדורוב את גרסתו ואף חזר בו מהודאתו ברצח. חוסר העקביות גרם לספקות בקרב הציבור, אך הראיות שנחשפו בהדרגה הציגו עמדה עקבית של הרוצח.

בגזר הדין הסתמכו השופטים על כל הראיות שנאספו במהלך השנים שעברו מאז הרצח. בנוסף לדיווחים מבית המשפט, נחשפו השופטים לראיות שהוצגו הערב לראשונה במהדורה המרכזית, בהם תיעוד של שחזור הרצח, כפי שביצע זדורוב בשלוש פעמים שונות.

בפעם הראשונה תיאר זדורוב כיצד שיסף את גרונה של תאיר בת ה-14, שעה ששוחח עם אסיר נוסף ששהה עמו בתא המעצר. זדורוב לא ידע שאותו אסיר הוא מדובב מטעם המשטרה. בפעם השנייה שיחזר זדורוב את הרצח בפני חוקרי המשטרה. גם שם תיאר כיצד תקף את הנערה ושיסף את גרונה. בפעם השלישית היה זה בתא השירותים בבית הספר שבו נרצחה תאיר.