הרוצח ייזכה לרשת את סבתו. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
החשוד מובל למעצר, ארכיון | צילום: חדשות 2

המשטרה בודקת חשדות נוספים נגד תושב הצפון בן ה-37 שנעצר בשבוע שעבר בחשד לחטיפת הילדה בת ה-8 ביצע בה מעשי אינוס ומעשים מגונים, כך עלה הבוקר במהלך הדיון בהארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחדרה. מעצרו של החשוד הוארך בתשעה ימים.

במהלך הדיון טען נציג המשטרה כי פרטים חדשים שעלו בחקירה מעלים חשד לכך שהגבר הספיק לתקוף מינית את הילדה וביצע בה מעשים מגונים לפני שנמלט מהזירה. במסגרת גיבוש הראיות נגדו, הפרקליטות צפויה להגיש כתב אישום נגדו ביום שישי הקרוב.

לאחר הבדיקה הפסיכיאטרית שנערכה לחשוד, הוא נמצא כשיר לשהות במעצר. עם הגשת כתב האישום נגדו הוא צפוי להישלח לבדיקה נוספת שתקבע אם הוא כשיר לעמוד לדין. זאת כאמור, בעקבות מצבו הנפשי והעובדה כי הוא אושפז בעבר במוסד פסיכיאטרי. צו איסור פרסום הוטל על פרטיו.

החשד: חטף את הילדה לבית העלמין וביצע בה מעשי אינוס

בשבוע שעבר נמצאה הילדה על ידי עוברי אורח סמוך לבית הקברות בחדרה כשהיא עירומה ובוכה. לחוקרי המשטרה היא סיפרה שהגבר הכניס אותה בכוח לרכבו, בעת שטיילה עם חברתה. במכוניתו של החשוד נמצאו בגדיה של הילדה.

"כוחות משטרה יצאו מהר והגיעו למקום ממש תוך דקות ספורות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק מור ענבר, דובר מרחב חוף במשטרה. "הם מצאו ילדה בת 8, תושבת האזור, חצי עירומה ומסתתרת בשיחים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק