במתחם הסינמה סיטי בצומת גלילות מוקרנים עשרות סרטים במהלך היום, אבל הסרט שהגיע לידי המשטרה השבוע יכול בהחלט להיחשב לקומדיה פרועה. ביום שישי האחרון גילו מאבטחי מתחם הסינמה סיטי שאחת ממצלמות האבטחה שבמקום חסרה. במסגרת ניסיון למצוא מי הגנב החליטו, מן הסתם, לבדוק את שאר מצלמות האבטחה במקום.

בדיקה של שאר סרטי הצילום שבמצלמות אכן גילתה אדם המגיע למקום ועוזב אותו כשהוא לבוש בסווטשירט כשבאותו זמן המצלמה שנגנבה מפסיקה לצלם.

"זיהינו אותו עם מצלמת אבטחה אחרת", מספר שי דסקלו, קב"ט המתחם. "רואים אותו מסתכל לצדדים כדי לבדוק שאף אחד לא עוקב אחריו. "המקום הזה הוא לא מקום שמטיילים בו עוברי אורח ולכן תיארנו לעצמנו שהגנב עובד במתחם".

ברגע שתועד בשעת מעשה כבר היה פשוט מאוד לתפוס את הגנב חסר המעוף וכמה ממנהלי המשמרת המכירים את העובדים של סינמה סיטי ידעו להצביע על החשוד, עובד המרכול הגדול שבמתחם.

בחקירתו הודה הגנב, תושב נתניה בן 27, שגנב את המצלמה וטען כי יש לו אוסף בבית בו הוא משתמש להגנה הפרטית של ביתו. היום הוא הובא לבית המשפט השלום בתל אביב ומעצרו הוארך בחמישה ימים עד להגשת כתב אישום. על זה יהודה ברקן היה אומר: "חייך, אכלת אותה...".