איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה (צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות)
ניסה לאנוס את חברתו? אילוסטרציה | צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות

מתחת לחגורה: תושב באר שבע בן 30 הגיע אמש בשעת לילה מאוחרת לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא סובל מכאבים באיבר מינו. בבדיקה ראשונה שערכו הרופאים הוא טען כי הותקף על ידי חברתו, שהחליטה לפגוע בו, לטענתו, באיבר המוצנע. הצוות הרפואי נדהם לשמוע מהבחור כי חברתו לא פחות מאשר נשכה אותו באיבר מינו. אך עד מהרה קיבל הסיפור תפנית מפתיעה.

הצעיר קיבל בבית החולים טיפול ראשוני על ידי הצוות התורן בבית החולים, שהגדיר את מצבו כקל. בתחקור שעשו שוטרי מרחב הנגב לצעירה, שנטען לכאורה כי תקפה את חברה, היא סיפרה כי דווקא היא זאת שהותקפה מינית על ידי הבחור, אותו הגדירה בכלל כ"חברה לשעבר" ולא חברה הנוכחי.

לטענתה, כשלא הצליחה להימלט מתקיפתו של הבחור, "נאלצה" לפגוע בו במקום הרגיש על מנת שירפה ממנה. "על בסיס הטענות הללו לא היה מקום להשאיר את הצעירה במעצר", אמר הבוקר רפ"ק תמיר אבטבי, דובר משטרת מרחב הנגב לחדשות 2 באינטרנט. "הוחלט כי יש לעצור את הבחור בחשד לעבירות מין".

לבחור נודע על מעצרו במהלך קבלת הטיפול בבית החולים. בסיום הטיפול עבר תחקור על ידי שוטרי מרחב הנגב, שבסיומו נשאר במעצר במהלך הלילה. הבוקר נמשכה חקירתו במשטרה, ולקראת הצהריים תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט בבאר שבע.