פרסום ראשון: דרור אלפרון הסגיר עצמו לפני זמן קצר למשטרה, זאת באמצעות כתב חדשות 2, גיא פלג.

אלפרון, בנו של יעקב אלפרון ואחד מהיעדים הבולטים של המשטרה, חשוד בסחיטה באיומים של מארגן מסיבות מוכר בתל אביב. לפני כשבועיים הגיעו שוטרי ימ"ר תל אביב אל בית משפחת אלפרון ברעננה, במטרה לעצור את הבן, דרור, החשוד בסחיטה באיומים. אלפרון הבן הוזהר כנראה על כוונת המשטרה לעצרו, דאג להיעלם מבעוד מועד ולא היה בבית.

לאחר שלא מצאה את דרור, ערכה המשטרה חיפוש נרחב בבית המשפחה אולם לא מצאה דבר מלבד כמות קטנה של סם מסוג חשיש. אביו של דרור, יעקב אלפרון, לא היה נוכח באותה שעה במקום. מאז הביקור בבית המשפחה נעלם דרור והוכרז "עבריין נמלט". היום, כאמור הסגיר עצמו למשטרה באמצעות חדשות 2. לאחר ההסגרה אמר אלפרון לכתבנו גיא פלג כי לדעתו "הפעם המעצר יהיה ממושך". מחר הוא יובא להארכת מעצר בבית המשפט.

זו הפעם השלישית שאלפרון מסגיר את עצמו למשטרה בשנים האחרונות. בכל פעם שהוא נדרש לחקירה, אלפרון נעלם והוא זה שהחליט מתי הוא מסגיר את עצמו כל פעם מחדש. בדצמבר 2007 נעלם דרור אלפרון למשך כמה שבועות לאחר שהמשטרה חשדה בו כי ניסה לרצוח את העבריין רפי אוחנה יחד עם חברו החייל אמיר ניגרקר. כמה ימים לאחר שהסגיר עצמו, הוא שוחרר מחוסר ראיות. בינואר 2006 ירד אלפרון למחתרת לתקופה ארוכה לאחר שנחשד בדקירתו של העבריין עמיר מולנר במלון "דניאל" בהרצליה, והסגיר עצמו רק לאחר חודש וחצי, אך בסופו של דבר שוחרר. לפני כחודש וחצי נעצר שוב אלפרון, בחשד שניפץ שמשת רכב ברעננה. באופן לא מפתיע, הוא שוחרר שוב לאחר כמה ימים.

זו לא הפעם הראשונה שיעדים של המשטרה מסגירים את עצמם באמצעות חדשות 2. לפני כשבועיים הסגיר עצמו שלום ימיני, החשוד בהריגתה של מיטל אהרונסון ז"ל בתאונת "פגע וברח", באמצעות כתבנו גיא פלג.