שי ארביב בן ה-24 מתל אביב שחשוד כי ניצל את מצוקתן של נערות חוסות וסרסר בהן ממשיך לטעון לחפותו ואומר: "לא הייתה כאן כל כפייה". בינתיים, מתנהל ברקע ויכוח בין המשטרה לגורמי הרווחה סביב הטיפול במקרה - שהחל כבר לפני כחודשיים.

מבניין בדרום תל אביב, ממחשב בדירת שכנתו, סרסר על פי החשד שי ארביב בנערות. הוא הציע בפורומים של סקס לחובבי סאדו מאזו "מלכות שישלטו עליהם" תמורת תשלום של 400 שקלים. מתוכן, על פי החשד, גזר ארביב קופונים.

למרות החשדות הכבדים נגד ארביב, הוא מכחיש בתוקף את המיוחס לו. אביו, איציק ארביב טוען כי הבנות העלילו על בנו את הדברים. "הכול שקר, הן בעצמן זונות", אמר האב איציק שטוען כי בנו שי בסך הכול נתן לבנות לישון אצלו בגלל שריחם עליהן כי הוא "ילד זהב".

עו"ד טלי גוטליב מהסנגוריה הציבורית שמייצגת את ארביב מוסרת כי הוא רק שמר על קליינטים ששכרו את שירותיהן של הבנות. "לא הייתה כאן כל כפייה", גורסת בתוקף עו"ד גוטליב.

חיפשו מקום לשים את הראש

ברקע מתנהל ויכוח בין גורמי המשטרה לגורמי הרווחה על הטיפול במקרה הרגיש. גורמי הרווחה טוענים שהמשטרה התרשלה כי כבר במרס הוגשה תלונה בנושא. במשטרה מגיבים: "בזמן שעבר מאז התלונה נאספו ראיות מספקות להעמדת ארביב לדין".

שי ארביב, חשוד כסרסור
על פי החשד פעל ממחשב שכנתו | צילום: חדשות 2

מוקדם יותר היום התייחסה סנ"צ מירי פלד, קצינת חקירות במרחב יפתח לפרשת המין החמורה. "מדובר בפרשה קשה בה נוצלו קטינות שחיפשו מקום לשים את הראש ומיטה חמה - ומצאו את עצמן מעניקות שירותי מין כדי לממש רווחים כלכליים של החשוד".

מפרטי החקירה עולה כי החשוד פרסם את מספרי הטלפון של הקטינות בכמה אתרי אינטרנט ועזר להן ליצור קשר עם הלקוחות. כמו כן, הוא נהג להשגיח על "העובדות" שלו ואף להדריך אותן. בפשיטה על דירתו ברחוב מטלון, שגם בה על פי החשד אירחו הבנות את הגברים, מצאה המשטרה אבזרי מין שונים. היום האריך בית משפט השלום בת"א את מעצרו בחמישה ימים.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק