שי ארביב בן ה-24 מתל אביב שחשוד כי ניצל את מצוקתן של נערות חוסות וסרסר בהן לא פעל לבד. סייעה לו ד' בת ה-16, ששמה אסור לפרסום בשל היותה קטינה.

בשלבים הראשונים של החקירה הוזכרה ד' כאחת הקורבנות, אך עורכת דינו של ארביב, טלי גוטליב, טוענת שהיה לה חלק גדול יותר בפרשה ואכן אתמול המשטרה עצרה אותה לחקירה נוספת. בסוף החקירה שוחררה ד' בערבות לחמישה ימי מעצר בית בתנאים מגבילים.

החשדות המיוחסים לה זהים לחשדות כנגד ארביב. עוד עולה נגדה גם חשד כי היא הייתה זו שתיווכה בין ארביב לבין הנערות. ד' גרה בדירה מולו וחלק ניכר מהמעשים המיוחסים לו נעשו בדירה בה התגוררה בעצמה.

החשוד: הכול נעשה בהסכמה

ארביב שהיה מוכר גם כאייל בן פורת חשוד כי הציע בפורומים של סקס לחובבי סאדו מאזו "מלכות שישלטו עליהם" תמורת תשלום של 400 שקלים. מתוכן, על פי החשד, גזר ארביב קופונים.

למרות החשדות הכבדים נגד ארביב, הוא מכחיש בתוקף את המיוחס לו. אביו, איציק ארביב טוען כי הבנות העלילו על בנו את הדברים. "הכול שקר, הן בעצמן זונות", אמר האב איציק שטוען כי בנו שי בסך הכול נתן לבנות לישון אצלו בגלל שריחם עליהן כי הוא "ילד זהב".

עו"ד טלי גוטליב מהסנגוריה הציבורית שמייצגת את ארביב מוסרת כי הוא רק שמר על קליינטים ששכרו את שירותיהן של הבנות. "לא הייתה כאן כל כפייה", גורסת בתוקף עו"ד גוטליב.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק