מורה בכיתה, ארכיון (צילום: חדשות)
מורה בשיעור בביה"ס, אילוסטרציה (חדשות2) | צילום: חדשות

מורה בבית ספר תיכון בטבריה נפלה קורבן למעשה שובבות של תלמידים בבית הספר בו היא מלמדת ושילמה על כך מחיר כבד: חלק מהאצבע שלה נקטע במהלך שיעור בכיתה. שלושת התלמידים חשודים שגרמו לפציעת המורה.

הכול החל כשקבוצה של שלושה תלמידים בני 17 נכנסו לכיתה שאינה שלהם כ-5 דקות לאחר הצלצול שמסמן את תחילת השיעור. המורה שהחלה בשיעור ביקשה משלושתם שייצאו, כדי שתוכל להמשיך בשיעור, אך הדבר כנראה לא התאים לתכניותיהם והם החלו להתווכח עם המורה.

בשלב מסוים, החליטו השלושה לצאת מהכיתה כשהמורה בעקבותיהם. אז פנה אחד התלמידים לאחור ובעט בחוזקה בדלת. כתוצאה מהמכה נפגעה המורה בידה. היא פונתה לבית החולים פוריה בטבריה שם נאלצו הרופאים לקטוע חלק מהאצבע הפגועה.

שוטרים שהגיעו לבית הספר, עיכבו את שלושת הנערים לחקירה, בה הודה אחד מהם שביצע את המעשה. שניים מהם שוחררו למעצר בית לחמשת הימים הבאים והתלמיד הנוסף יגיע היום לחקירה נוספת. "המורה הייתה מטושטשת מאוד אחרי הפציעה", סיפר מפקד תחנת טבריה, סגן ניצב אפי פרטוק. "אני מאמין שבהמשך החקירה יתבררו הפרטים ונבין איך בדיוק הצליחו התלמידים לפגוע במורה בצורה כל כך חזקה שנאלצו לקטוע לה את האצבע".

גורמים בבית הספר סיפרו שאותו יום חשה ברע המורה, והתלבטה אם להישאר בבית, אך בסופו של דבר החליטה בכל זאת להגיע לעבודה, החלטה שבסופו של דבר גרמה לה לתאונה הטרגית.