בבית משפט השלום בפתח תקווה הוארך הערב בשבעה ימים מעצרו של תושב רחובות, בן 43 העובד כתומך לידה לנשים בהריון, החשוד במעשי אונס וביצוע מעשים מגונים במספר רב של מטופלות.

"כל המעשים נעשו במרמה, חומר החקירה מזעזע", אמר נציג המשטרה בדיון. "החשוד ניצל את תמימותן של הנשים. מדובר במעשים חמורים ובעבירות מין קשות. בין היתר, הוא ביצע את המעשים בנשים שממש כרעו ללדת".

סניגורו של החשוד: "הוא עשה כל מה שהיה אמור לעשות"

"אם המשטרה חושדת שמדובר באדם כה מסוכן, מדוע היא חיכתה עם מעצרו?", תהה הערב פרקליטו של החשוד ששי גז. "כבר בשבוע שעבר הוא הגיע לתחנה ואמר שמפיצים עליו שמועות וביקש מהמשטרה שתברר זאת. למה לא עצרו אותו אז?".

עו"ד גז טען במהלך הדיון כי כל הנשים הגיעו לטיפול אחרי המלצות שקיבלו מחברות. "בלא מעט מקרים הנשים באו מלוות בבעליהן, והם היו עדים לכל המעשים שלכאורה המשטרה מייחסת לו", אמר בדיון. "אם היה מדובר בדולה ממין נקבה כל הפרשה לא היתה מגיעה לכותרות. הוא עשה הכל לפי מה שדולה אמור לעשות".

המשטרה: "הטלפון לא מספיק לצלצל"

החשוד, תושב רחובות שהיה בעברו עורך דין ושינה את מקצועו לדולה, נעצר לאחר חמישה ימים של חקירה סמויה שנערכה בעניינו. במשטרה אומרים כי מאז פרסום הפרשה, פנו עשרות מתלוננות נוספות למשטרה בטענה כי הוטרדו בצורה דומה. החשוד עצמו למד בבית הספר "קשת בענן" בכפר סבא, קיבל הסמכה וטיפל במאות לקוחות. שמו ותמונתו של החשוד במעשים נאסרו בשלב זה לפרסום.

בעקבות התלונות הרבות שהתקבלו נגדו החלה המשטרה בחקירת הפרשה. "הטלפון לא מפסיק לצלצל", אמרו גורמים במשטרה במהלך הדיון הערב. הנשים ההרות התלוננו כי הוא נהג להזמין אותן למרפאתו, שם ביקש מהן להתפשט לגמרי ולשכב על המיטה. אז החל, על פי החשד, לבצע בהן מעשי סדום שונים. משעת פרסום הידיעה בבוקר נוספו תלונות של מספר נשים נוספות.

אחת המתלוננות: "עשה לי עיסוי וגלש לחזה"

אחת המתלוננות נגד החשוד, התראיינה הערב לתכנית "שש עם עודד בן עמי". "נפגשנו באחד המפגשים ושם בעצם הוא החליט לטפל בי", היא משחזרת. "בגלל שהוא ידע שאני קצת כועסת עליו הוא עשה לי עיסוי שכמות, משם גלש לחזה ואמר שהוא עושה את זה כדי להקל עליי".

לדבריה, בשלב זה היא קמה והלכה. "לא המשכתי ולא דיברתי איתו", הדגישה. "אנחנו מבצעות עיסויים רק במקומות המותרים, אנחנו משאירות תמיד את המטופלים עם תחתונים ואף פעם לא נוגעות בחזה של היולדת או בטחורים. לצערי ידוע לי שהוא אכן בדק טחורים. הסיבה שלא התלוננו נגדו היא שהן שפשוט חשבו שזה מותר. גבר יכול להיות מטפל לכל דבר - אבל לא לחצות גבולות".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק