זירת מציאת הגופה, הבוקר
זירת הרצח, אתמול | צילום: צילום: אסף ברזינגר לוגסי - Hnn

שחקן זר של קבוצת כדורגל בליגת העל נעצר הבוקר בחשד לרצח צעירה בת 20 שגופתה נמצאה אתמול במלון "כרמל"בנתניה. בנוסף לכדורגלן נעצר חשוד נוסף במעורבות במעשה - שניהם נתינים זרים המתגוררים במלון בו נמצאה הגופה. במשטרה בודקים כעת אם לחשודים בפרשה היה קשר קודם עם הצעירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השחקן הובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה. מקבוצת הכדורגל נמסר בעקבות מעצר השחקן: "אנחנו מקווים שהשחקן אינו מעורב בפרשה, אך בכל מקרה ניתן למשטרה לעשות את עבודתה. כל מטרת החקירה היא איסוף אינפורמציה בלבד".

הצעירה בת ה-20 נמצאה אתמול כשהיא מוטלת ללא רוח חיים ובלבוש חלקי סמוך למדרגות בית המלון בנתניה על ידי גבר שרץ בחוף. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותה, והעבירו את גופתה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. במהלך הנתיחה נקבעה סיבת המוות, ונראה שלא מדובר היה בהתאבדות.

לאחר שבשמשטרה מצאו את גופת הצעירה מוטלת, ניגשו אל דוכן הקבלה שבמלון ושאלו את העובדים לגבי זהותה - אלה השיבו שהם לא מכירים אותה, אך זכרו שנראתה עם הכדורגלן וחברו.

רצח במלון בנתניה
מחוץ למלון כרמל, אתמול | צילום: חדשות 2

השניים נעצרו משום שהיו האחרונים שהיו איתה לפני שנמצאה מוטלת ללא רוח חיים. השניים עוכבו כבר הבוקר לחקירה, ומכיוון שלא סיפקו אליבי מוצק ובנוסף גילו החוקרים סתירות פנימיות בין שתי הגרסאות שסיפקו הוחלט להביא את השניים לדיון בהארכת מעצר.  

בשעות הצהריים הובאו השניים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה. מעצרו של החבר של שחקן הכדורגל הוארך ב-7 ימים. במהלך הדיון, התברר כי המשטרה קיבלה את תוצאות נתיחת הגופה מידי המכון לרפואה משפטית באבו כביר - ומתחזק החשד לפיו הרקע למותה פלילי.

פרקליטו של השחקן החשוד עו"ד גיא עין צבי אמר היום כי "המשטרה נטפלת למרשי. הסיבה שעצרו אותו היא ככל הנראה קצה חוט שיש בידיהם, אך הוא לא קשור לכך. אני מניח שהם חושדים שהוא לא אומר להם את כל מה שהוא יודע, אך לא כך הדבר". במהלך הדיון בהארכת מעצרו של השחקן הוסיף עורך דינו כי הצעירה הגיעה לחדר המלון ששוכרת עבורו הקבוצה כדי להפגש עם אחד מחבריו שמתארח אצלו מעת לעת.