נרצחה במסיבת יום ההולדת של בנה, ארכיון
רצח בדרום תל אביב. ארכיון | צילום: רויטרס

גל האלימות נמשך במלוא עוצמתו: אישה בת 40 נמצאה אמש ללא רוח חיים בדירה ברחוב סלמה בדרום תל אביב. האישה שעבדה כיצאנית התגלתה על ידי קרובת משפחה כשעל גופה סימני אלימות.

אתמול בשעות אחר הצהריים התקבלה קריאה במשטרה, על גופתה של האישה שנמצאה בדירת חדר שכורה ששימשה ככל הנראה כבית בושת וכבית מגורים. היא אותרה לאחר שקרובת משפחתה ניסתה לדבר איתה בטלפון במשך מספר שעות, אך ללא הצלחה. לבסוף הגיעה קרובת המשפחה לדירה ומצאה את גופתה.

נציגי המשטרה שהגיעו למקום פתחו מיד בחקירת המקרה. על פי החשד הרקע לרצח הוא ככל הנראה סכסוך בנוגע לעבודתה. בזירת הרצח הצליחו המשטרה לאתר סימני מאבק. טרם התגלו פרטים נוספים על המקרה או על זהות החשודים.

ירי במהלך קטטה המונית

מספר שעות קודם לכן פונתה לבית החולים "רמב"ם" בחיפה אישה בת 58, תושבת הכפר טובא-זנגריה שבגליל העליון, לאחר שנפצעה אנוש במהלך בקטטה המונית שפרצה בכפר. הפצועה סבלה מפציעות ירי בראשה, בבטנה ובגפיים. זמן קצר אחר כך פונה פצוע נוסף מהקטטה לרמב"ם, כשהוא במצב קשה עם פגיעות ראש.

באותו האירוע נפצעו גם שני צעירים, בגילאים 18 ו-26, באורח בינוני, גם כן כתוצאה מירי שבוצע לעברם במהלך הקטטה שפרצה בין בני משפחה בכפר. השניים קיבלו טיפול ראשוני על ידי צוותי מד"א שהוזעקו לכפר, ולאחר מכן פונו לחדר טראומה בבית החולים זיו.