רצח והתאבדות בבת ים: שוטר מג"ב בן 28 חשוד כי רצח את אשתו ולאחר שם קץ לחייו בדירה ברחוב הרב הרצוג בעיר. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה קבעו את מותה של האישה, סוהרת בבית הכלא נווה תרצה, בת 26. השוטר פונה במצב קשה לבית החולים וולפסון בחולון - ושם מת מפצעיו.

  רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסביבות השעה 17:00 התקשר הבעל לאחיה של אשתו וסיפר לו בטלפון: "יריתי באחותך תבוא מהר אני מתכוון להתאבד". האח מיהר להגיע לביתם של בני הזוג ומצא את שניהם כשהם מוטלים ירויים על הרצפה. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ניסו לבצע פעולות החייאה בבני הזוג, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה של האישה. 

"האישה הייתה שרועה על הרצפה ולצידה הגבר גם כשאקדח לידו", סיפר מפקד מרחב איילון יהודה דהן על המראות בזירה. "לזוג יש ילד בן שנתיים", הוסיף מתנדב במד"א יוני טבקמן. שכנתם של בני הזוג חן הורי הגיעה למקום לאחר הרצח ושמעה צעקות ובכי של ילד קטן. "הדלת היתה פתוחה וראיתי שלולית של דם", סיפרה, "פחדתי להיכנס, הם היו לבושים במדים". הורי הוסיפה כי ביום שישי האחרון היה ריב גדול מאוד בין בני הזוג. "היו צעקות עד לרמה כזו שבני משפחה נוספים התערבו".

שוטרים בזירת רצח, ארכיון (צילום: חדשות 2)
זירת הרצח בבת ים | צילום: חדשות 2

בשבוע שעבר - גבר רצח את אשתו בשכונת התקווה

ביום חמישי האחרון נעצר גבר בשנות ה-60 לחייו נעצר לאחר שלפי החשד רצח את אשתו בת ה-66, בשכונת התקווה בתל אביב. האיש התקשר למשטרה לאחר האירוע ודיווח על הרצח. המשטרה הגיעה לבית המשפחה בכוחות גדולים, עצרה את הבעל, ופתחה בחקירת האירוע.

מהחקירה עלה כי כשעתיים לפני שהגופה התגלתה, הגיע שוטר למקום בעקבות תלונה של השכנים על רעש. משלא הבחין בדבר חריג, עזב את המקום. המשטרה מוסיפה כי לפני כשבועיים, שוב קיבלה קריאה על ידי אחד השכנים. שוטר שנשלח לדירה ראה אז כי בני הזוג שיכורים, ניסה לתקשר עם בן הזוג, ומשנכשל עזב את המקום. לאור השתלשלות האירועים, הורה מפקד מחוז תל אביב לפתוח בבדיקה בניסיון להבין איך ייתכן ששוטר הגיע שעתיים לפני הרצח לזירה, אך לא הצליח למנוע את המעשה.

במשטרה ציינו כי הבעל החשוד ברצח היה מוכר למשטרה. השוטרים הגיעו לביתו פעם אחר פעם, אך לא גרמו להפסקת האלימות. התושבים בשכונה מספרים שהשוטרים הגיעו לביתם של בני הזוג לפני שלושה חודשים, לפני שלושה שבועות וגם אתמול. כמו כן הם מספרים שהוא היה אלים גם כלפי שכנים ואנשים אחרים. 

צפו בסיפורים המעניינים של 5.6 לאורך השנים (צילום: חדשות 2)
צוותי מד"א הוזעקו. אמבולנס, ארכיון | צילום: חדשות 2

חקירת הרצח בירושלים נמשכת

בינתיים נמשכת חקירת הרצח בנווה יעקב בירושלים. לפני כעשרה ימים אישה נרצחה לפי החשד ע"י בעלה לשעבר. לפי ממצאי החקירה, ברשותו של החשוד, המשרת כמתנדב במשטרת התנועה היה אקדח, אך לא נעשה בו שימוש במהלך הרצח.

החשוד הגיע לתחנת המשטרה בירושלים והודיע שאשתו, עמה הוא מתגורר בשכונת פסגת זאב, נעלמה ולא שבה לביתם. השוטרים ביצעו איכון טלפוני למכשיר הסלולארי של האישה - שהוביל אותם לדירה בשכונת נווה יעקב הסמוכה. השוטרים הגיעו לדירה וביקשו להיכנס. משלא הייתה תשובה, פרצו פנימה וגילו את גופתה של האישה כשהיא מוטלת על הרצפה ללא רוח חיים. השוטרים נדהמו לגלות כי באותה עת שהו בדירה גם בעלה לשעבר של האישה, אשתו הנוכחית וילדיהם.