בית משפט השלום בתל אביב האריך בצהריים בעשרה ימים את מעצרו של החשוד בחיסול הכפול אמש, בספורטק בתל אביב. השופטת הטילה בדיון צו איסור פרסום על כל פרטי הפרשה. שני הנרצחים מוכרים היטב למשטרה, שמעריכה שהרקע לחיסול הוא סכסוך בעולם התחתון.

החשוד בירי בשניים מטווח אפס, נלכד ונעצר לאחר מרדף בסיוע אזרחים שהיו במקום, במהלכו הוא גם ביצע ירי לעבר הרודפים. סמוך לשעה 20:55 נשמעו קולות ירי בספורטק בשדרות רוקח בתל אביב, בשביל הגישה לאולמי השמחות "גדות", שם נערכה אמש חתונה. כתוצאה מהירי נפצעו שני בני אדם, שניהם בשנות ה-40לחייהם, באורח קשה מאוד. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם של השניים במקום.

החשוד נמלט - וירה על הספורטאים שרדפו אחריו

שוקי בריף, כונן הצלה גוש-דן ואיש זק"א, סיפר אמש לחדשות 2 באינטרנט כי "התחלנו החייאה על שני בחורים בסביבות גיל 40, לצערנו המאמצים לא צלחו כי ירו בהם בבטנם ובראשם מטווח קרוב. יש פה כמה מגרשי ספורט צמוד למקום, אנשים נבהלו והמקום התרוקן. ראיתי בצד את המעצר של החשוד. ככל הנראה מדובר בחיסול. הגופות עדיין פה בזירה".

דניאל, אזרח שהיה בקרבת מקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "שמענו כמה יריות וחשבנו בהתחלה שזה נפצים. לא הבנו מה קורה, ואז ראינו אנשים רצים". שחקני כדורסל ופוטבול שהתאמנו בספורטק פתחו במרדף רגלי אחרי היורה, שתוך כדי ריצה ביצע ירי לעברם - אך למרבה המזל החטיא. החשוד בירי הצליח לחצות בריצה בעודו נמלט את שדרות רוקח, ורק אז נלכד בידי השוטרים שהוזעקו למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק