איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה
תקף מינית נערה לוקה בפיגור בביתה | צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות

תושב נתניה נעצר בחשד שתקף מינית נערה בעלת פיגור שכלי בביתה לפני כשבועיים וחצי. בחקירתו הכחיש את החשדות המיוחסים לו וטען כי מעולם לא היה מגע פיזי בינו לבין הנערה. בית המשפט האריך את מעצרו עד יום רביעי. החשדות נגדו: בעילת קטינה, מעשה סדום ומעשה מגונה בכוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה קיבלה דיווח על האירוע מרשויות הרווחה לאחר שהנערה סיפרה לבני משפחתה על שאירע ואלה פנו לרווחה. במהלך דיון בהארכת מעצרו של החשוד אמר נציג המשטרה: "האירוע מזעזע, המתלוננת מספרת בפרטי פרטים מה הוא עשה לה. החשוד מכחיש ואומר שלא היה דבר. יש חשד סביר שביצע את המיוחס לו, הוא בעל עבר של אלימות".

הסנגורית של החשוד הדגישה כי "הוא מכחיש בתוקף וטוען שלא היו דברים מעולם וכי מעולם לא היה ביניהם מגע פיזי. הוא מוכן להיבדק בפוליגרף".

היא מתחה ביקורת על התנהלות המשטרה ואמרה: "מדוע לא נעשתה בדיקה רפואית למתלוננת כדי לאשש את תלונתה. אני מבקשת מבית המשפט לבדוק אם יש סימוכין לתלונה שלה בראיות חיצוניות ולהורות למשטרה לשלוח אוות לבדיקת פוליגרף".

בהחלטה להאריך את המעצר קבעה השופטת מרב גרינברג כי "קיים חשד סביר הקושר את החשוד לביצוע הבירות המיוחסות לו. עדות המתלוננת נתמכת בראיות עצמאיות נוספות. טיבן של העבירות המיוחסות לחשוד במצטבר לעברו הפלילי המכביד מקים עילת מעצר של מסוכנות בעוצמה גבוהה".