פיגוע פלילי ברחובות
חשד לניסיון חיסול לילי. צילום ארכיון | צילום: חדשות 2

תושבי רחוב אלקבץ בראשון לציון התעוררו הלילה אחר חצות לקול פיצוץ עז ממכונית שעלתה באש: תושב שכונת רמת אליהו בעיר נפצע קל מהפיצוץ, ופונה לבית החולים אסף הרופא לקבלת טיפול רפואי. סיבת הפיצוץ טרם ידועה.

במשטרה חוקרים את נסיבות פיצוץ הרכב הלילה בעיר ראשון לציון. כשעה לאחר חצות התלקחה מכונית פרטית שחנתה ברחוב. חבלנים שהגיעו למקום לא מצאו ראייה לכך שהוטמן מטען חבלה במכונית, ועכשיו בודקים במשטרה האם אכן מדובר באירוע פלילי או שמא בקצר חשמלי במכונית שהוביל להתלקחותה.

כוחות משטרה שהגיעו למקום סמוך לשעת הפיצוץ, חשדו תחילה באדם שנפצע באירוע בכך שהשליך בקבוק תבערה לתוך המכונית. האיש, בשנות הארבעים לחייו מוכר למשטרה, והוא עמד בצד המכונית עם זוג אופניים, בשעה שאירע הפיצוץ - ואז נפגע. הוא פונה כאמור לטיפול רפואי, ולאחר מכן נעצר להמשך החקירה.

שבוע שעבר: פיצוץ מכונית בחניון בעיר

שבוע שעבר התפוצץ רכב שחנה בחניון של קניון רוטשילד בראשון לציון. כתוצאה מהפיצוץ הרכב עלה באש. כוחות מד"א ומכבי אש הגיעו למקום לאחר שאזרחים דיווחו על קול הפיצוץ. לא היו נפגעים בתקרית.

בתחילה חשבו השוטרים כי מדובר בתקלה טכנית ושהפיצוץ נגרם כתוצאה מקר חשמלי שגרם להתלקחות מכל דלק. אמנם חבלני המשטרה שהגיעו לזירה מאוחר יותר גילו כאמור את הסיבה האמיתית לפיצוץ: מטען חבלה קטן הוצמד למושב הנהג.

בעליו של הרכב הוא עבריין תושב העיר, המוכר למשטרה. העבריין עצמו לא היה כלל במכונית - הייתה זו חברתו לחיים של העבריין וילדיהם שנסעו עם הרכב לקניון. למשטרה עדיין לא ברור כיצד הגיע המטען, שכן לא נמצאו סימני פריצה במכונית.

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר