@001שנתיים אחרי האונס האכזרי של אם חד הורית מאזור השפלה, הובא בצהריים החשוד במעשה לבית משפט השלום בראשון לציון, שם הוחלט להאריך את מעצרו ביומיים לצורך השלמת החקירה. למרות בקשת המשטרה להשאיר את החשוד במעצר בעשרת הימים הבאים, בית המשפט הורה לבחון את המשך מעצרו בעוד יומיים.

החשוד, מבחינתו, טוען שכלל לא היה בזירה, עובדה שסותרת את תוצאות הבדיקה של דגימת ה-DNA  שנלקחה מהזירה.

פרקליטו של החשוד, עו"ד אורי קינן מהסניגוריה הציבורית, הביע תמיהה על ההחלטה לעצור אותו אחרי שנתיים. "מדוע אנשים שמכירים אותו היטב, לא אמרו דבר לפני שנתיים?", אמר לחדשות 2. "אני מקווה שבסופו של דבר בית המשפט יבין שהלקוח שלי לא קשור למעשים, הוא מכחיש בכל תוקף את החשדות נגדו".

האונס התרחש ב-24 באוגוסט 2009. שאדם פרץ לפנות בוקר לביתה של אם חד הורית, אז בת 33, שדד ממנה סכום כסף גדול ואז - תוך כדי איומים - גרר אותה לפתע לחדר השינה ואנס אותה באכזריות לעיני שני ילדיה.

לאחר המעשים הקשים נמלט החשוד מהמקום ונערכו אחריו סריקות רבות, ללא הצלחה. התיק הועבר לצוות חקירה מיוחד בפיקודו של רב פקד חיים שרייבהנד ולאחר ביצוע חקירה ארוכה אותר חשוד, בן 26 תושב האזור, שנעצר אתמול. הצעיר נשוי עם ילדים ומוכר למשטרה מעבירות רכוש ואלימות.

בדיקת DNA קשרה את החשוד לזירה

במהלך השנתיים האחרונות צוות החקירה המיוחד ערך חקירות ובדיקות של עבריינים מהאזור ולבסוף הגיעו לאותו חשוד באמצעות בדיקת DNA. מתברר שהוא התגורר באזור מגוריה של הנאנסת מספר שנים.

החוקרים הגיעו לחשוד ב-27 בנובמבר, במסגרת בדיקה של עבריינים שונים שגרים באזור, במאמץ לאתר את האנס. הם חקרו אותו בנושא והוא הכחיש כל מעורבות. כדי לשלול את החשדות הציעו לו במשטרה לערוך בדיקת DNA והוא הסכים. אותה בדיקה קשרה אותו לזירת האונס הקשה, מלפני שנתיים, והוא נעצר.

על פי עדותה של האם לאחר האונס, במהלך התקיפה המינית התעוררו ילדיה וצפו במעשה, שהתרחש לנגד עיניהם. על פי החשד, כפי שפורסם ב-2009, החשוד נכנס לדירתה של האשה, בקומה השלישית של הבניין, דרך חלון פתוח. המשטרה בדקה אז את האפשרות כי הפורץ ידע מי מתגורר בדירה ואולי אף עקב אחרי הנאנסת במשך זמן מה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק