ידיים כפותות באזיקים (צילום: mako)
ידיים כפותות באזיקים | צילום: mako

פרסום ראשון: המשטרה עצרה הערב בעיר נתניה בכיר במשפחת הפשע אבוטבול, שעה ששהה בביתו. מוקדם היותר היום פרסמנו כאן בחדשות 2 באינטרנט לראשונה כי פרנסואה אבוטבול, בכיר נוסף, עוכב לחקירה ביאחב"ל בפתח תקווה.

פרנסואה, שמכונה "פרנסואה הגדול" נחקר היום, כאמור, ביחידה הארצית לחקירות פשיעה חמורה ופשעים בינלאומיים (היאחב"ל) בפתח תקווה. גם כאן עוד לא ברור מדוע עיכבה אותו המשטרה. לחדשות 2 באינטרנט נודע גם שהיום נעצר עורך הדין של המשפחה, מירון רוזנטל. מחר הוא יובא להארכת מעצרו.

שמם של האבוטבולים, המשפחה ששולטת בנתניה, עולה הרבה בכותרות בשבועות האחרונים. הזמנתו של פרנסואה לחקירה מוקדם יותר היום מגיעה לאחר התנקשות באחד מחייליו, נתי אוחיון, פשיטה גדולה ומפורסמת על בתי הקזינו של המשפחה בנתניה והארכת מעצרו של אחיינו, אביב אבוטבול, מוקדם יותר היום.

היום, כאמור, הוארך מעצרו של אביב אבוטבול, בנו של צ'רלי ואחיינו של פרנסואה בחמישה ימים. במסגרת המאבק של המשטרה במשפחות הפשע בנתניה עצרו חוקרי היאחב"ל את אבוטבול אמש בדירתו בעיר. במהלך חיפוש בביתו מצאו החוקרים אקדח מאולתר עם כדור בקנה ומשתיק קול.

"אלמלא היה מדובר באביב אבוטבול, לא היינו מגיעים לכן היום", אמר סניגורו עו"ד דוד יפתח, שהכחיש את החשדות המיוחסים למרשו וטענה כי הנשק שנמצא אינו שייך לו.