אייל פלג, ארכיון
החשוד, אייל פלג | צילום:

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (ב') בארבעה ימים את מעצרו של אייל פלג, איש חיי הלילה מתל אביב, החשוד בסחר בסמים. הפרשה שנחקרת על ידי המשטרה צברה הד תקשורתי רב לאחר שנבדק החשד כי סיפק סמים גם לידוענים, בהם המפיק מוטי רייף והשחקנית קרן מור שמיהרה להכחיש כל קשר לדבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פלג, שנגדו הוגשה הצהרת תובע לאחר שברשותו נמצאו 42 גרם של מריחואנה, תקף את התנהלות המשטרה בחקירה, שלטענתו מנסה להפנות זרקור להישגיה באמצעות שימוש פסול בשמם של הידוענים. "זאת הדרך של המשטרה שלנו - בדרך כלל הם מחפשים את החשיפה שלהם וברגע שמעורבים בזה סלבס זאת הדרך לקבל את החשיפה התקשורתית. זאת פרשה שאחרת לא הייתה מקבל שתי שורות בשום מקום", הוא תוקף.

הוא הדגיש כי לא הופתע מהאופן שבו התפרסמה הפרשה אך לא מרגיש שנעשה לו עוול של ממש. "אני מרגיש שאני עשיתי לעצמי עוול, אני לא מאשים אף אחד", הבהיר פלג. כשנשאל האם הוא מעוניין לומר דבר מה לידוענים המעורבים אמר: "אני מצטער שהגיעו אליהם בגללי".

הידוענים ששמם נקשר לפרשה: קרן מור, מוטי רייף ושחקן מוכר נוסף

אתמול התייחסה השחקנית קרן מור לראשונה לפרשה, שבמסגרתה נחקרה במשטרה. "אני מחכה שהגל הטיפשי הזה יעבור, החיים ממשיכים", אמרה לחדשות 2. "לא היה כלום. רצו לשמוע מה דעתי - אז באתי. הם לא מצאו כלום ואני לא חשודה בשום דבר. נחקרתי כי אני מוכרת".

תקף בפייסבוק. רייף (צילום: צ'ינו פפראצי, mako)
הודה בשימוש, מוטי רייף | צילום: צ'ינו פפראצי, mako

עוד קודם לכן, במהלך סוף השבוע הודה מפיק האופנה מוטי רייף כי הוא אחת הדמויות שעוכבו לחקירה. "קוראים לי מוטי ואני מעשן גראס. זהו, הוצאתי את זה", כתב בעמוד הפייסבוק שלו. "אני לא אומר את זה בגאווה, לא בבושה, אני לא צועק את זה ולא לוחש את זה. זו עובדה. חלק משגרת חיי. צחצוח שיניים, עבודה, אוכל, קצת עצוב, קצת שמח, קצת עייף, אוהב, כואב, ג'וינט".

פלג, שהיה בעבר בעליו של מועדון ה"שלוותא", נעצר בתחילת השבוע שעבר בחשד לסחר בסמים מסוג מריחואנה וחשיש. במהלך חקירת הפרשה, שמתנהלת בתחנת לב תל אביב במרחב ירקון, עלה שמם של מור, רייף ושחקן מוכר נוסף ששמו טרם פורסם. פרקליטו עו"ד תומר זיידן, מסר כי מרשו הודה בחקירתו במיוחס לו וכי הוא משתף פעולה עם חוקריו.