גבר נהרג הערב (רביעי) בפיצוץ משאית בכביש 5 סמוך לראש העין. צוותי מד"א קבעו את מותו של הגבר במקום. לפי ממצאים ראשוניים בזירה הרקע לאירוע פלילי. כוחות גדולים של המשטרה סורקים את האזור ובודקים את נסיבות האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

סמוך לשעה 20:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א מרחב ירקון על נהג משאית שעף מהרכב במהלך נסיעה בכביש 5 במחלף ראש העין לכיוון כפר קאסם, ככל הנראה לאחר שאירע פיצוץ ברכב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה דיווחו שהגבר נהרג במקום.

חובש רפואת חירום במד"א אייל עטיה סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי משאית בתעלה בצד הדרך. על הכביש שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר. הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

פיצוץ הרכב בראשון לציון, לפני כשבועיים (צילום: TPS, חדשות)
פיצוץ הרכב בראשון לציון, לפני כשבועיים | צילום: TPS, חדשות

ביום שבת אירע פיצוץ דומה ברכב נוסע בכניסה למושב עזריאל שבשרון. כתוצאה מהפיצוץ נהרג גבר בן 50. שוטרים שהגיעו למקום איתרו את גופת הגבר סמוך לרכב ובמשטרה הבהירו כי אין חשד לפלילים.

שבועיים קודם לכן אירע פיצוץ ברכב חונה ברחוב מרטין בובר בראשון לציון. איש לא נפגע בתקרית. מהחקירה עולה כי מטען הוצמד לרכב, השייך לאיש עסקים מוכר בעיר, והופעל רק לאחר שהייתה ודאות שהרכב ריק.

חבלני משטרה שהגיעו למקום סרקו את המרצדס השחורה שבה אירע הפיצוץ. לדברי גורמים המעורבים בחקירה, איש העסקים שרכבו נפגע הוא אדם נורמטיבי שאינו מוכר למשטרה. בנוסף נמסר מהמשטרה כי האירוע נתפס בחומרה רבה ושאנשי משטרת ראשון לציון ושוטרים מהמחלקה לזיהוי פלילי עדיין פועלים בזירה לאיתור חשודים.