מקלדת יד מחשב (צילום: RF123, חדשות)
התחזו ושדדו צרכני מין | צילום: RF123, חדשות

פרקליטות מחוז ת"א הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד שגיא מיכל, 24, וחשודה נוספת, בני זוג תושבי קריית אונו, בגין 2 מעשי שוד וניסיון שוד. בנוסף, מיכל מואשם גם בתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

מכתב האישום עולה כי הנאשמים קשרו קשר לביצוע שורת מעשי שוד נגד גברים אשר נכנסו ופעלו באתר "שוגר דדי" - אתר הכרויות המהווה פלטפורמת הכרויות בין גברים אמידים לנשים צעירות המעוניינות בתמיכה כלכלית. לשם כך, יצרו הנאשמים פרופיל פיקטיבי המתחזה לבחורה צעירה המבקשת לקיים מפגש מיני תמורת תשלום.

בשני מקרים שונים תאמו הנאשמים פגישות עם קורבנות פוטנציאליים, ותדרכו את המתלוננים להגיע למקום המפגש עם אלפי שקלים שיועדו עבור תשלום על יחסי המין. משהגיעו למקום המפגש, ארב להם מיכל במקום המפגש, איים עליהם, תקף אותם, גנב מהם את כספם ונמלט מהמקום - הכל בידיעת ובהסכמת בן שבת. במקרה הראשון שדדו הנאשמים מהמתלונן 5,000 שקלים במזומן וצ'ק על סך 2,546 שקלים. במקרה השני שדדו הנאשמים מהמתלונן 1,600 שקלים.

שוטרים איתרו את הנאשמים לאחר שקבעו פגישה איתם ובה נקבע כי ייתנו שירותי מין תמורת 1,500 שקלים. שוטר שהתחזה לצרכן שירותי מין הגיע למפגש, שם המתין לו מיכל במטרה לתקוף ולשדוד אותו.

הנאשם והשוטר צעדו זה לעברו של זה ומשהגיע מיכל סמוך לשוטר, חסם את דרכו, אחז בו בחוזקה ואמר לו בטון מאיים תוך איום באגרופו: "אתה בא ל*** נשים נשואות? לא חבל יא בן ****?".

בשלב זה השוטר הזדהה בפני הנאשם והודיע לו כי הוא עצור. בתגובה, ניסה הנאשם להכות באגרופו את השוטר - שחמק. לאחר החלפת מהלומות בין השניים וניסיון הימלטות של הנאשם הוא נתפס על ידי השוטר.