תקף ותלש את אוזנו של הקורבן. אילוסטרציה (צילום: 123rf, חדשות)
תקף ותלש את אוזנו של הקורבן. אילוסטרציה | צילום: 123rf, חדשות

סיפור התקיפה שאירע בקריית שמונה לפני עשרה ימים נראה כאילו לקוח מסרט אלים במיוחד. גבר בן 29 תושב העיר הואשם היום (שני) בעבירות של חבלה בכוונה מחמירה לאחר שתקף גבר אחר, תלש את אוזנו ממקומה, שבר דלת זכוכית של עמדת שמירה וניפץ שמשות רכב - הכול בגלל קנאתו לאהובתו הקודמת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מכתב האישום עולה כי הנאשם והמתלונן עובדים כנהגי משאית במאפייה שנמצאת באזור התעשייה קריית שמונה. בעקבות קשר זוגי שנרקם בין המתלונן לבת זוגו הקודמת של הנאשם, החליט האחרון לנקום במתלונן ולכלות בו את זעמו. ביום שישי, לפני שבוע וחצי, בשעה 2:00 בלילה, בעת שהשניים היו באזור העמסה במאפיה שבקריית שמונה, הגיע הנאשם מאחורי המתלונן קפץ עליו ונעץ את שיניו באוזנו הימנית בעוצמה רבה עד שתלש את האוזן ממקומה.

בשלב זה החל המתלונן לברוח לכיוון עמדת השומר וביקש ממנו את עזרתו. הנאשם לא הסתפק בתקיפה החמורה שכבר ביצע ורדף אחריו. השומר שחש לעזרת המתלונן הכניס אותו לעמדת השמירה ונעל אותה. הנאשם הניף מוט שהיה במקום, שבר את דלת הזכוכית של העמדה ושב לתקוף, הפעם באגרופים, את המתלונן. רגע לפני שנמלט מהמקום, הספיק הנאשם גם לנפץ את שמשות הרכב של המתלונן בעזרת מוט ברזל.

המתלונן פונה לבית החולים והצוות הרפואי במקום ניסה לתפור את אוזנו בחזרה. אולם בסופו של דבר זה לא צלח וכעבור מספר ימים אוזנו השחירה וכעת היא בסכנת כריתה. לצד הגשת כתב האישום ביקשה הפרקליטות מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.