כך נראית המלחמה בעולם התחתון: בפיצוץ הרכב בשכונת התקווה אמש נהרגו עוזי בר ציון ואלעד סרדיניוף, אחד הוא בכיר בארגון הפשיעה של משפחת מוסלי והשני - עבריין שכבר לפני שנה הביע חשש שיחסלו אותו. הערב (שני) פורסם במהדורה המרכזית תיעוד דרמטי של רגע הפיצוץ בג'יפ בזמן הנסיעה וכן הקלטה של אחד המחוסלים שהביע במפורש חשש לחייו בעקבות חובות שצבר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בר ציון, איש מפתח בארגון הפשע של מוסלי, וסרדיניוף - ששמו נקשר גם כן באותו ארגון - נסעו יחד באותו הג'יפ ובזמן הפנייה אירע הפיצוץ העז שהחריד את שכונת התקווה. הפיצוץ העז לא הותיר להם סיכוי ומותם נקבע במקום.

לפני כשנתיים נקלע סרדיניוף לחובות עקב הימורים. על פי החשד, אנשי ארגון הפשיעה של עודה קוטייר, המכונה "קוקו", נשלחו כדי לגבות את הכסף באלימות. כך נשמעה השיחה שקיים דאז סרדיניוף עם גובה החובות ושהקלטתה הגיעה לידי החדשות:
סרדיניוף: מחר כל האחים של אבא שלי בקידוש, בקידוש הוא הולך לדבר איתם על זה (על גיוס כספי החוב).
מ', חבר בארגון פשיעה: אח שלי, אני לא מעניין אותי קידוש לא מעניין אותי כלום. אני מעניין (אותי) שכל הכסף שלי יגיע אליי. אני רוצה את הכסף כולו. תקשיב יא ***, אם הכסף כולו לא יגיע אני א*** לך את המשפחה - מההתחלה ועד הסוף.

"כל רעש מהחלון אני חושב שנכנסים לחתוך אותי"

סרדיניוף היה חייב לפחות מאה אלף שקלים. לתקופה הוא נמלט מנושיו, אבל בשיחות שערך עם משפחתו והוקלטו על ידי חוקרי ימ"ר תל אביב, הוא נשמע בלחץ נפשי כבד מאוד. באחת השיחות שקיים עם אמו הוא גם פרץ בבכי לאור מצבו:
סרדיניוף: אני לא יכול עם הלחץ הזה. כל העולם מדבר, את לא מבינה באיזו בעיה אני נמצא.
אמו: שידברו.
סרדיניוף: לא יכול, לילה אחרון ראיתי מישהו מהם, לא יודע אם הוא קלט אותי, היה פה למטה. שכבתי כל הלילה ברצפה. בלי לפצור איתם מתאבד, זהו.
אמו: כמה זה סכום?
סרדיניוף: זהו, אני מתאבד. מתאבד. אין חזרה. הפחד שעברתי הלילה הזה... כל רעש מהחלון אני חושב שנכנסים לחתוך אותי. כל הלילה, רועד ברצפה. רועד רועד רועד.

בסופו של דבר הפך סרדיניוף לעד תביעה נגד משפחת קוטייר - והקים עליו את העולם התחתון. לציין שלמשטרה אין ראיה שאנשיו של העבריין קוטייר אחראיים לחיסול ולמעשה ייתכן שדווקא בר ציון הוא זה שהיה על הכוונת של המחסלים.

שני הגברים בשנות ה-30 נהרגו אתמול קצת אחרי השעה 22:30, כשפיצוץ עז החריד את שכונת התקווה ושני כלי רכב עלו בלהבות. במשטרה מגדירים את החיסול "משמעותי" וחוששים כי הוא יוביל לאפקט דומינו של חיסולים בעולם התחתון.