ילדה הותקפה מינית כשהמתינה לאביה שהתפלל (צילום: Захар Гончаров, 123RF)
מעצרם הוארך עד מחר. אילוסטרציה | צילום: Захар Гончаров, 123RF

שני קטינים בני 17 ממרכז הארץ חשודים שסרסרו קטינה לזנות תמורת כסף ואף הפיצו סרטון שלה, בו היא מקיימת יחסי מין עם נער אחר' בקבוצת וואטסאפ ייעודית שהקימו לשם כך. במהלך סוף השבוע נעצרו מספר חשודים במעורבות באירוע ולאחר חקירתם כמה מהם שוחררו. לבקשת המשטרה האריך בית המשפט לנוער עד מחר (שני) את מעצרם של השניים, תושבי גבעתיים וגבעת שמואל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הדיווח במשטרה התקבל לפני כחודש ולפיו קבוצה של קטינים חברו יחד על מנת לשדל קטינה למעשי זנות תמורת כסף. המשטרה פתחה בחקירה שהובילה למעצרם של הקטינים במהלך סוף השבוע. מהחקירה עלה כי בנוסף לסרסור, הקטינים אף הסריטו את יחסי המין שקיימה הקטינה והפיצו את הצילומים. לטובת כך, החשודים פתחו קבוצת וואטסאפ ייעודית ושם הציעו את הסרטונים תמורת תשלום.

"מדובר בנערים נורמטיביים שנמצאים במסגרות חינוכיות. אני שמח שהצלחנו לעצור את הפרשה די בתחילתה", סיפר ב"מהדורה ראשונה" רב פקד רונן סולמה, קצין חקירות מרחב הנוער של מרחב דן. "ההורים בהלם, הם מתפלאים 'מה יכולנו לעשות?'. אני קורא להורים להיות עירניים ואם צריך גם לחטט בפלאפון - רק ככה ניתן לעצור את המעשים האלו בתחילתם".  החקירה בעניינם נמשכת.