צעיר שתקף באכזריות בשבוע שעבר בעל מכולת ואשתו בקריית אתא ואז נמלט מהזירה, הביאה את המשטרה לפתוח בחקירה. היום (שני), נעצר חשוד בביצוע התקיפה האלימה, תושב קריית ים בשנות השלושים לחייו. לפי החקירה, החשוד סירב לעזוב את שטח הקיוסק ולאחר מכן ניפץ בקבוק על ראשו של בעל המכולת. תיעוד התקיפה פורסם לראשונה ב"מהדורה המרכזית".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי החשד, בעל המקום מכר בקבוק שתייה ללקוח אך סירב שהלקוח ישתה את תכולת הבקבוק במקום ודרש ממנו לעזוב. בתגובה, חבט הלקוח באלימות רבה במוכר תוך שהוא מנפץ בקבוק זכוכית על ראשו של בעל המקום.

כעבור מספר ימים לאחר הגשת התלונה במשטרה, נפתחה חקירה. לאחר ביצוע מספר פעולות חקירה, נעצר הבוקר החשוד, תושב קריית ים, ומעצרו הוארך בבית המשפט השלום בקריות עד ליום חמישי.

תקף והטריד במכולת, תועד - ונמלט

לפני מספר ימים, בכניסה למכולת באזור העיר חיפה, מ' בעל החנות ישב מחוץ לעסק שלו וצעיר מקומי התווכח איתו ולא נענה לבקשות החוזרות לעזוב את המקום. ואז, ללא כל התראה מוקדמת הוא התפרץ בזעם והחל להכות את בעל החנות באגרופים נמרצים. התוקף לא הסתפק בזה, כשבעל החנות ניסה להימלט הוא רדף אחריו והמשיך להכות אותו. למרות התחנונים של מ' התוקף המשיך בשלו והחל להכות אותו עם בקבוקים. לאחר מכן הוא ניסה לנשק את רעייתו של בעל החנות והטריד אותה מינית.

"לא הרשיתי לו לשבת אצלי בחנות ואמרתי לו 'אתה לא תשתה אצלי זה לא מועדון פה' ואז הבן אדם הביא לי מכות", שיחזר מ'. "הוא שבר לי את הלסת, עשו לי ברזלים מבפנים וסגרו לי עכשיו לשבועיים בערך. עשו ניתוח דרך הצוואר".

עו"ד בנימין מלכא, פרקליטו של המותקף: "בסרטונים ניתן לראות בבירור מי התוקף ומי המותקף ואפעל למיצוי מלוא הדין עם התוקף ואוודא כי המשטרה עושה עבודתה נאמנה בהבאת התוקף לדין". עוד הוסיף מלכא: "חשוב מאוד לשים לב לאירוע שהתרחש לאחר מכן, בו רעייתו של מרשי נפלה אף היא קורבן".