יצחק שפק (צילום: חדשות)
שפק בהארכת מעצרו היום | צילום: חדשות

מעצרו של יצחק שפק, החשוד שרצח את אשתו לשעבר עליזה שפק בדירתה בנתניה, הוארך היום (שישי) ב-12 ימים, כך הודיע בית משפט השלום בפתח תקווה. החשוד ברצח נעצר אתמול בתום חיפושים נרחבים שנפתחו זמן קצר לאחר הרצח, ונלקח לחקירה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מדובר במקרה מאוד טראגי ומצער - אם המשפחה אינה בין החיים. מדובר בסכסוך גירושין מאוד קשה המתנהל מזה מספר שנים", אמרה עורכת הדין המייצגת את החשוד, הילה מזל מוהדב. "הסכם הגירושין בבית הדין הרבני היה אמור להיחתם ב-24 לחודש הזה ונכון לעכשיו יש צו איסור פרסום מלא על פרטי החקירה. ברגע שהיא תסתיים אוכל למסור יותר פרטים ולהתייחס".

על פי החשד, יצחק רצח את עליזה בדקירות בכל חלקי גופה. לאחר מכן נסע לחברו שגר סמוך למקום, סיפר לו את שעשה וביקש שימסור את אהבתו לילדיו - ונמלט. החבר הוא שהזעיק את כוחות ההצלה שאיתרו את גופתה של עליזה בדירה ופתחו בחיפושים אחר יצחק, שנעצר כאמור אתמול.

ליצחק היה עבר אלים: עליזה התלוננה בעבר במשטרה על התנהגותו של שפק, שממנו חיה בנפרד בשנים האחרונות. לפני שבועיים הוא הורשע, ושופט בית משפט השלום גזר עליו שישה חודשי מאסר על תנאי.

זירת הרצח (צילום: חדשות)
זירת הרצח, אתמול | צילום: חדשות

"כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת 50 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון", סיפר פרמדיק מד"א רפי שבע, שהיה מהצוותים שהוזעקו לזירת הרצח אמש. "הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".