משפחת הדדי: "חקירה לא מקצועית" (צילום: חדשות)
פרשת מזל הדדי: החקירה נמשכת | צילום: חדשות

בני משפחתה של מזל הדדי, העובדת בחברה של איש העסקים לב לבייב שנפלה אל מותה מבניין הבורסה ליהלומים, ממשיכים לטעון בתוקף שהיא לא התאבדה. היום (רביעי) הם קיבלו ראיות חדשות שעשויות לחזק את עמדתם. לפי המידע החדש שנמסר להם כמה שעות לפני שקפצה, הדדי רכשה מינוי חודשי לרכבת ישראל - כך פורסם הערב במהדורה המרכזית. בתוך כך פורסם תיעוד של משפחתה של הדדי בחדר השירותים ממנו נפלה אל מותה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

המשפחה קיבלה את פירוט חשבון כרטיס האשראי שלה מלפני שלושה שבועות, שם צוין כי שעות לפני שגופתה נמצאה למרגלות הבניין שבו עבדה היא רכשה כרטיס "רב-קו" לרכבת בתחנת ראשון לציון. אלמנה של הדדי, קובי, מסר בתגובה כי "אלה ממצאים המוכיחים שמזל שלנו לא התאבדה אלא נרצחה".

נוסף על כך, גופתה של הדדי עברה בדיקה טוקסיקולוגית (בדיקת רעלים). במסגרת הבדיקה התקבלו ממצאים ראשוניים המצביעים על כך שבגופתה נמצאו חומרים חריגים. בשלב זה עדיין לא ברור באיזה מינון ובאילו חומרים מדובר. כעת המשפחה, והמשטרה בהמתנה לבדיקה מעמיקה יותר של התוצאות.

עו"ד ששי גז (צילום: חדשות 2)
עו"ד ששי גז | צילום: חדשות 2

עורך הדין ששי גז שמייצג את משפחת הדדי אמר: "זכותה של משפחת הדדי לקבל תשובות נכונות ואמיתיות, מה קרה באותו יום ארור שהמנוחה לא איתנו יותר. זו לא הייתה התאבדות".

חקירת המשטרה נמשכת

בינתיים המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות מותה הדדי, שנפלה אל מותה מבניין המשרד בבורסה ברמת גן לפני שלושה שבועות, למרות שטענה כי אין היבט פלילי בנושא. בעלה של הדדי, קובי, מתעקש שאשתו לא התאבדה. "החוקרים אמרו לי אל תקשיב למה שאומרים מסביב, אנחנו ממשיכים לחקור", אמר לחדשות Online.

בחודש שעבר פורסם כי חקירת המשטרה בנוגע למותה של הדדי תסתיים ככל הנראה בשתי קביעות: הראשונה - הדדי התאבדה, והשנייה - אין שום היבט פלילי בהתאבדות. עוד פורסם כי ככל הנראה, במשטרה לא מתכוונים גם לחקור מה היו הגורמים שהובילו להתאבדותה של הדדי ז"ל.

זירת ההתאבדות בבורסה בר"ג (צילום: החדשות)
זירת התקרית ברמת גן, בחודש שעבר | צילום: החדשות

במשטרה טוענים כי בניגוד למה שנטען ודווח בכלי התקשורת, הדדי ז"ל לא קיבלה שום שיחת טלפון שגרמה לה, לכאורה, לחזור לבניין ולקפוץ אל מותה. כל ממצאי החקירה, ובכלל זה מצלמות אבטחה ומחקרי תקשורת מעלים שהיא עלתה לבד לקומה העשירית - בזמן שלא היה איש באותה הקומה.

כפי שזה נראה בשלב זה, אין בכוונת המשטרה לבדוק ולחקור מה היו הגורמים שהובילו את הדדי לשים קץ לחייה. עם זאת, עדויות וממצאים שעלו במהלך החקירה מעידים על כך שהיא הייתה נתונה בלחץ גדול - על כל המשתמע מזה.